×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zmarł Marcin "Humbak" Jędrzejczak


Wczoraj (29.8) zmarł Marcin "Humbak" Jędrzejczak - były wieloletni współpracownik Pasazer.com i jeden z największych propagatorów taniego latania w Polsce. Gdyby nie Marcin, wiele osób nigdy nie złapałoby bakcyla do podróży za kilka złotych na koniec świata.


"Humbak" był pilotem wycieczek turystycznych i zagorzałym podróżnikiem. Był jednym z pierwszych w Polsce popularyzatorów taniego latania i podróżowania nie tylko po Europie, ale i świecie.  

O jego pasji do latania można by wiele mówić. "Humbak" odbył znacznie ponad tysiąc lotów, pokonując przynajmniej 1,5 mln km w powietrzu. Odwiedził wszystkie kontynenty świata. Nie było dla niego miejsca, do którego by się nie udał, a do podróży był zawsze doskonale przygotowany. Był ekscentrycznym podróżnikiem, który zapadał w pamięć wszystkim, których spotkał na swojej drodze. Miał przyjaciół na całym świecie, a tym w Polsce często przysyłał pocztówki ze swoich licznych podróży.


Z wykształcenia morski biolog i doktor ochrony środowiska, specjalizował się w oceanologii.  

W styczniu skończył 41 lat. W latach 2005-2009 "Humbak" współpracował z Pasazer.com. Pisał również dla wielu innych mediów, w tym "Rzeczpospolitej". gość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie