×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Katowice Airport: Nowy rekord dobowy


W poniedziałek (24.8) w Katowice Airport został ustanowiony nowy dobowy rekord liczby obsłużonych podróżnych, w ciągu 24 godzin z siatki połączeń pyrzowickiego lotniska skorzystało 15 778 osób.Liczba pasażerów według miesięcy
W tym roku pobity został po raz  drugi, pierwszy raz na początku lipca,  kiedy to w ciągu  doby obsłużono 15 642 pasażerów. Ponadto także w lipcu, po  raz pierwszy w historii lotniska, przekroczona została  bariera 400 tys. pasażerów odprawionych w ciągu jednego miesiąca,  było ich 427 170. Prognozuje się, że podobny wynik osiągnięty zostanie także w sierpniu.

Od początku roku do końca lipca na pyrzowickim lotnisku w ruchu ogółem odprawiono 1 696 704 osób, to o 213 159 więcej (+14%) w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

W 2015 roku w Katowice Airport po raz pierwszy zostanie przekroczona granica 3 mln obsłużonych podróżnych. Tegoroczna letnia siatka połączeń pyrzowickiego lotniska obejmuje 95 tras, w tym 35 regularnych i 60 czarterowych.gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie