×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lux Express: Dodatkowy kurs Warszawa-Kraków-Budapeszt


Z uwagi na rosnącą popularność trasy Warszawa - Kraków - Budapeszt, Lux Express doda kolejny kurs. Jego obsługa rozpocznie się 1 września br.


- Nowe połączenie do Budapesztu zostało szybko docenione przez naszych klientów. Ze względu na wysoki komfort podróży i bardzo atrakcyjną cenę. Podróż autobusem jest także tańsza niż korzystanie z samolotu lub pociągu, zwłaszcza gdy wyjazd planujemy z niewielkim wyprzedzeniem czasowym - mówi Hannes Saarpuu, prezes Lux Express Group.

Nowe kursy w Warszawie rozpoczną się przy Metrze Marymont o godz. 6:30. Odjazd z Dworca Autobusowego w Krakowie nastąpi o 11:15, a przyjazd do Budapesztu (metro Népliget) przewidziano o 17:45.

W drogę powrotną ze stolicy Węgier autobus wyruszy o 23:50. W Krakowie zamelduje się ok. 7 rano dnia następnego. Przyjazd do Warszawy ma nastąpić o 11:40.

Ceny na przejazdy zaczynają się od 35 zł na odcinek Kraków-Budapeszt (przy maksymalnej stawce 62 zł) i od 45 zł z Warszawy do Budapesztu (maksymalna opłata to 82 zł). Przewidziano także szereg zniżek: 50 proc. mniej zapłacą dzieci do lat 4. Na 10-proc. bonifikatę mogą liczyć z kolei dzieci w wieku 4 - 12 lat, studenci do 26. roku życia oraz emeryci powyżej 60 lat.gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie