×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Urodzinowy konkurs z Singapore Airlines


Z okazji naszego jubileuszu mamy dla Was urodzinową i zarazem pierwszą zabawę konkursową. Napisz zabawny i przekonujący list do redakcji i wygrywaj atrakcyjne zestawy gadżetów linii Singapore Airlines.


Na pierwszy z nich zapraszamy wraz z singapurską linią Singapore Airlines. Konkurs potrwa od 23 do 28 sierpnia do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 30 sierpnia na łamach naszego portalu.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania dot. Singapore Airlines oraz wykonać zadanie konkursowe.

1.  Od kiedy Singapore Airlines oferują klasę ekonomiczną premium (podaj dokładną datę i trasę)

2.  Do jakich europejskich portów latają A380 w barwach Singapore Airlines?

3.  Ile maszyn B777-300ER znajduje się we flocie przewoźnika?

4. Napisz list do redakcji, w którym opiszesz dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać zestaw gadżetów Singapore Airlines.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy pięć najciekawszych prac. Ich autorzy otrzymają zestawy gadżetów od Singapore:  dwa zestawy z modelami airbusa A380 w skali 1:400, parasol firmowy, termos, minutnik, torebkę oraz książkę z przepisami znanych kucharzy gotujących dla klasy biznes. Natomiast kolejne 3 zestawy to modele boeinga B777-300ER z parasolem i torebką.

//www.pasazer.com/img/images/airplane/SingaporeA380.jpg
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez firmę Singapore Airlines i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

fot. Piotr BożykKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie