Urodzinowy konkurs z Singapore Airlines

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
23 sierpnia 2015 13:13
Z okazji naszego jubileuszu mamy dla Was urodzinową i zarazem pierwszą zabawę konkursową. Napisz zabawny i przekonujący list do redakcji i wygrywaj atrakcyjne zestawy gadżetów linii Singapore Airlines.
Reklama
Na pierwszy z nich zapraszamy wraz z singapurską linią Singapore Airlines. Konkurs potrwa od 23 do 28 sierpnia do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 30 sierpnia na łamach naszego portalu.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania dot. Singapore Airlines oraz wykonać zadanie konkursowe.

1. Od kiedy Singapore Airlines oferują klasę ekonomiczną premium (podaj dokładną datę i trasę)

2. Do jakich europejskich portów latają A380 w barwach Singapore Airlines?

3. Ile maszyn B777-300ER znajduje się we flocie przewoźnika?

4. Napisz list do redakcji, w którym opiszesz dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać zestaw gadżetów Singapore Airlines.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy pięć najciekawszych prac. Ich autorzy otrzymają zestawy gadżetów od Singapore: dwa zestawy z modelami airbusa A380 w skali 1:400, parasol firmowy, termos, minutnik, torebkę oraz książkę z przepisami znanych kucharzy gotujących dla klasy biznes. Natomiast kolejne 3 zestawy to modele boeinga B777-300ER z parasolem i torebką.

//www.pasazer.com/img/images/airplane/SingaporeA380.jpg
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez firmę Singapore Airlines i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

fot. Piotr Bożyk
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy