Kopacz: Żądam od MSP monitorowania sprawy LOT-u

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
21 sierpnia 2015 14:21
3 komentarze
Przegląd prasy:
LOT to nasza wizytówka i chcę, żeby tak zostało – mówi premier Ewa Kopacz. Zapowiedziała ona, że będzie wymagała od ministra Skarbu Państwa monitorowania kwestii związanych z lotniczą spółką - czytamy na rynekinfrastruktury.pl.
Reklama
Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_c065a 2015-08-23 10:36   
gość_c065a - Profil gość_c065a
@Affintor piwo to albo Carlsberg albo SABMiller z RPA, właścicielem Hortexu jest amerykański fundusz inwestycyjny, a Prince Polo to własność grupy Kraft Foods (Mondelez)
Affinitor 2015-08-21 15:21   
Affinitor - Profil Affinitor
To fakt, że jeśli to ma być wizytówka to powinna na każdym kroku promować wszystko co polskie, a tak często nie jest. Co do polskich produktów na pokładzie to jedno chyba możnaby zmienić - wodę, na którąś z naszych wód mineralnych zamiast kranówy ze znakiem Nestle. Reszta jest moim zdaniem ok, jest polskie piwo, soki są z Hortexu, Prince Polo to jeden z najstarszych ambasadorów Polski, nie ma polskich win, ale o to trudno, również colę trudno jest zastąpić. :)
Smutno mi trochę gdy na pokładzie zmiast pięknego Chopina słyszę albo jakieś nowoczesne przeróbki, albo coś, co nikomu z Polską się nie kojarzy. Trochę też smutne, że o ile w Warszawie w każdym samolocie słychać o lotnisku Chopina, o tyle w Poznaniu już rzadko która stewardessa wspomina o Wieniawskim. A to już nie wymaga żadnych nakłądów finansowych, a jedynie szkoleń i przypominania. Z wycieczkami po Warszawie bym nie szalał zbytnio, bo przedzieranie się przez korki to średnia frajda :)
krzysiekl 2015-08-21 14:56   
krzysiekl - Profil krzysiekl
jeśli to ma być wizytówka to niech świadczą usługi na wysokim poziomie (w każdej klasie, także na krótszych trasach).
Rozdawać na pokładzie jako pokładzie polskie produkty, łącznie z informacją co to jest.
Nastawić się na tranzytowych, b jeśli im się spodoba to może kiedyś też odwiedzą Polskę. wymaga do dopracowania lotniska w Warszawie, które TEŻ musi być wizytówką.
Najlepiej wprowadzić coś, co każdego (zwłaszcza będącego w tranzycie) wprowadzi w pozytywne zaskoczenie, czym lotnisko będzie się wyróżniać od innych.
Co to już pytanie do tych co krocie za pracę dostają;)

Potrzebna tez oferta "nocleg w hotelu przy dłuższej przesiadce", na pewno bezpłatny posiłek dla przesiadających się 3h i dłużej byłby czymś co zwróciłoby uwagę, wprowadzić wycieczki po mieście.
Ceny muszą zachęcać do zakupu biletów z przesiadką w Warszawie, plus info o bonusach jakie z tego wynikają moge zrobić swoje.

to będzie kosztować ale jak wizytówka to niech będzie porządna, bo kiepska wizytówka to lepiej, żeby jej nie było...
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N