×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


American Airlines poleci z Los Angeles na Kubę


Linie American Airlines uruchomią pierwsze połączenie pomiędzy zachodnim wybrzeżem Stanów Zjednoczonych - konkretnie Los Angeles - a Kubą. Loty będą obsługiwane jako czarter we współpracy z biurem Cuba Travel Services.


To pierwsze bezpośrednie połączenie z zachodniej części Stanów na Kubę od częściowego zniesienia ograniczeń dotyczących podróży między tymi dwoma krajami. 

Połączenie z Los Angeles do Hawany będzie obsługiwane od 12 grudnia. Formalnie będzie to czarter, a bilety będzie sprzedawać biuro Cuba Travel Services. Loty będą obsługiwane boeingiem 737. American Airlines, w takiej samej formule, poleci do Hawany również z Miami.

Już wcześniej American Airlines oferowały połączenia na Kubę w formule czarterowej. Było to możliwe nawet przed zniesieniem ograniczeń. Teraz jest to jednak dużo łatwiejsze. Do tej pory przewoźnik latał z Tampy i Miami (obydwa miasta są na Florydzie, gdzie mieszka bardzo wielu emigrantów z Kuby) do Camaguey, Cienfuegos, Hawany, Holguin i Santa Clary. W tym roku AA polecą ok. 1,2 tys. razy między tymi dwoma krajami. gość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie