American Airlines poleci z Los Angeles na Kubę

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
21 sierpnia 2015 10:20
Linie American Airlines uruchomią pierwsze połączenie pomiędzy zachodnim wybrzeżem Stanów Zjednoczonych - konkretnie Los Angeles - a Kubą. Loty będą obsługiwane jako czarter we współpracy z biurem Cuba Travel Services.
Reklama
To pierwsze bezpośrednie połączenie z zachodniej części Stanów na Kubę od częściowego zniesienia ograniczeń dotyczących podróży między tymi dwoma krajami.

Połączenie z Los Angeles do Hawany będzie obsługiwane od 12 grudnia. Formalnie będzie to czarter, a bilety będzie sprzedawać biuro Cuba Travel Services. Loty będą obsługiwane boeingiem 737. American Airlines, w takiej samej formule, poleci do Hawany również z Miami.

Już wcześniej American Airlines oferowały połączenia na Kubę w formule czarterowej. Było to możliwe nawet przed zniesieniem ograniczeń. Teraz jest to jednak dużo łatwiejsze. Do tej pory przewoźnik latał z Tampy i Miami (obydwa miasta są na Florydzie, gdzie mieszka bardzo wielu emigrantów z Kuby) do Camaguey, Cienfuegos, Hawany, Holguin i Santa Clary. W tym roku AA polecą ok. 1,2 tys. razy między tymi dwoma krajami.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama