×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Częściej do Nowego Jorku i Pekinu


W sezonie letnim 2016 Ukraine International Airlines zwiększą liczbę rejsów na dwóch połączeniach długodystansowych. Od 26 kwietnia 2016 r. liczba rejsów do Pekinu wzrośnie do pięciu tygodniowo. Z kolei od 5 czerwca 2016 r. rejsy do Nowego Jorku (JFK) będą wykonywane codziennie.Trasa do Pekinu zostanie rozszerzona o kolejne rotacje 26 kwietnia 2016 r. Przewoźnik zaforuje rejsy według planu (czasy lokalne):
  • PS287 Kijów-Boryspol (KBP) 12:00 – 2:35+1 Pekin (123-5-7),
  • PS288 Pekin 1:35 – 8:10 Kijów-Boryspol (1234-6-).
Rozkład lotów do stolicy Chin jest dostosowany pod przesiadki, w szczególności z: Amsterdamu, Paryża, Wilna, Moskwy, Stambułu, Tel Awiwu, Kiszyniowa, Teheranu, Astany, Ałma-Aty, Erywania, Baku i Tbilisi.

Z kolei rotacje do USA będą dodawane stopniowo. Szósty rejs (wyloty w środy, powrotny we czwartki)  pojawi się w rozkładzie 18 maja 2016. Docelowa częstotliwość rejsów (codziennie) zostanie osiągnięta 5 czerwca, kiedy dodany zostanie lot niedzielny (powrót - następnego dnia).

- Decyzja o zwiększeniu oferowania z Kijowa do Nowego Jorku to efekt wielkiego zainteresowania jakim cieszy się to połączenie w tym roku. Notujemy na nim bowiem 100 proc. wypełnienie. Poza tym, niedawno sygnowana umowa o otwartym niebie między Ukrainą a Stanami Zjednoczonymi daje nam nowe możliwości rozwoju siatki połączeń transatlantyckich - tłumaczy Evgeniya Satska, rzecznik prasowy Ukraine International Airlines.

Rozkład lotów będzie każdego dnia taki sam. Wygląda on następująco (czasy lokalne):
  • PS231 Kijów-Boryspol (KBP) 11:00 – 14:20 Nowy Jork (JFK),
  • PS232 Nowy Jork (JFK) 00:30 – 17:20 Kijów-Boryspol (KBP).

Na połączenie do Nowego Jorku z łatwością przesiądą się w Kijowie pasażerowie podróżujący z całej Ukrainy, Bliskiego Wschodu i krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Z kolei przez lotnisko im. J.F. Kennedy'ego podróżni będą mogli udać się dalej amerykańskimi liniami partnerskimi do Waszyngtonu, Los Angeles, San Francisco i Las Vegas.

Obie powyższe trasy dalekodystansowe obsługiwane są przez boeingi 767 o trzyklasowej konfiguracji pokładu: Biznes, Premium Economy i Economy.
gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie