Rosja traci skrzydła

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
12 sierpnia 2015 19:36
6 komentarzy
Przegląd prasy:
Jak czytamy na łamach rzeczpospolita.pl - Aerofłot sprzedaje co czwarty samolot, a Transaero wymienia duże maszyny na mniejsze i odsuwa termin odbioru nowych maszyn. Inni zaś przewoźnicy uziemiają swoje floty.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rzeczpospolita", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
teemu 2015-08-17 19:43   
teemu - Profil teemu
sto razy gorzej, niż z polaczkami :)
pablakiss 2015-08-17 14:37   
pablakiss - Profil pablakiss
@teemu - 4 loty ,ale opisze jeden ,., (Vnukowo-Bangkok) 1.5 h po starcie ,., pasazerowie wyciagneli alkochol zakupiony na bezcłówce , po 2 h po pokładzie zaczeło biegac dwóch karków z ochrony ( siedzieli w ostatnim rzedzie po prawej stronie) i na poczatku straszyli konfiskacja alkocholu, pózniej zabierali , a jak sie okazało ze nie wszystko zabrali , to obwieszczali ze samolot wyladuje na pierwszym lepszym lotnisku na koszt owego pasażera .
teemu 2015-08-13 22:47   
teemu - Profil teemu
@pablakiss: a mógłbyś rozwinąć, jakiego typu to patologia? :) Bo patrząc na typowe destynacje tej linii, to wozi głównie osławionych rosyjskich turystów, więc z jednej strony nietrudno się domyślić, a z drugiej dobrze posłuchać info z pierwszej ręki :)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama