11. urodziny portalu Pasazer.com

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
06 sierpnia 2015 10:05
6 komentarzy
W drugą dekadę swojego istnienia Pasazer.com wkroczył z przytupem - w zupełnie zmienionej szacie graficznej i z dwoma nowymi działami. Dziś, w nasze 11. urodziny, możemy z zadowoleniem spojrzeć na ostatnie dwanaście miesięcy.
Reklama
Gdy w sierpniu 2014 r. Pasazer.com zamknął pierwszą dekadę istnienia, w redakcji mieliśmy duże plany na kolejne miesiące. Przed nami były duże wyzwania - zmiana wyglądu strony internetowej, uruchomienie portali Pasażer Pro i Pasażer Podróże, debiut drugiego profilu na Facebooku i wreszcie uruchomienie profilu na Instagramie.

Po dwunastu miesiącach możemy z zadowoleniem podsumować, że Czytelnicy Pasazer.com przyjęli zmiany z zadowoleniem. Dowód? W czerwcu tego roku osiągnęliśmy najwyższą miesięczną liczbę odwiedzin portalu w jego jedenastoletniej historii.

Wiemy, że do zmian musieliście się przyzwyczaić (tak samo jak i redaktorzy Pasazer.com). Przez cały rok z uwagą czytaliśmy wasze komentarze, w których nieraz mocno nam się obrywało. Dzięki nim portal cały czas staje się coraz lepszy - na 11. urodziny prosimy was o wyrozumiałość przy ciągle wprowadzanych zmianach, ale też o to, byście nadal dzielili się z nami swoimi uwagami.Dzięki zmianom Pasazer.com stał się bardziej dojrzałym, nowoczesnym portalem - a razem z nami znowu mocno zmienił się rynek lotniczy. Poprzednie urodziny obchodziliśmy w atmosferze wyczekiwania na start 4You Airlines (co do których mieliśmy od początku wątpliwości), a na polskim niebie wciąż latały samoloty Eurolotu. Dwanaście miesięcy później Eurolot jest w stanie likwidacji, za to LOT - ma otwartą drogę do rozwoju po kilku chudych latach.

Na nadchodzący rok życzymy sobie i wszystkim naszym Czytelnikom, byśmy mogli pisać jedynie o nowych trasach, ciekawych promocjach i dobrych wynikach, a nie o upadłościach linii. Winszujemy sobie i wam, by w naszym dziale Pasażer Podróże pojawiały się reportaże z coraz ciekawszych miejsc, które zainspirują was do dalekich podróży.

Jesteśmy pewni, że to będzie ciekawy rok. Teraz Pasazer.com z każdym rokiem będzie już coraz bliżej 20. urodzin -obiecujemy, że dojrzały wiek naszego portalu nie będzie dla nas wymówką i powodem do skostnienia. Wręcz przeciwnie - czujemy, że dzięki coraz większemu doświadczeniu, rosnącej liczbie czytelników i atrakcyjnym treściom będziemy coraz lepsi. Dla Was, ale i dzięki Waszym uwagom, komentarzom i krytyce - bo bez Czytelników Pasazer.com nie byłby po 11 latach istnienia tu, gdzie dziś jest. Dziękujemy!

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
spider_85 2015-08-12 23:13   
spider_85 - Profil spider_85
Sto lat! Ja Wam życzę żebyście byli tacy jak kilka lat temu, żeby portal ten znowu był tworzony z pasją i żeby znowu był pierwszym źródłem informacji jeżeli chodzi o newsy związane z lotnictwem! Z tym niestety ostatnio jest kiepsko... Można odnieść wrażenie, że każdego tygodnia macie długi weekend i od piątku do poniedziałku nawet jeżeli coś się dzieje, to o tym nie piszecie... Dla przykładu: o zainteresowaniu LOTem przez właściciela Wizz'a przeczytałem kilka godzin wcześniej na portalu w ogóle nie związanym z lotnictwem. Dzisiaj Wizz zmienił opłaty i politykę dotyczącą bagażu rejestrowanego(nowe limity i opłaty), a u Was cisza. Niestety wymieniać by można jeszcze długo. Także stu lat, ale ogarnijcie się.
pablakiss 2015-08-06 22:59   
pablakiss - Profil pablakiss
Nie ma za ,.,co ,., również pozdrawiamy
admin 2015-08-06 22:33   
admin - Profil admin
Dziękujemy hejterom, że "mimo wszystko" wiernie od 11 lat jesteście razem z nami :-)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama