×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


11. urodziny portalu Pasazer.com


W drugą dekadę swojego istnienia Pasazer.com wkroczył z przytupem - w zupełnie zmienionej szacie graficznej i z dwoma nowymi działami. Dziś, w nasze 11. urodziny, możemy z zadowoleniem spojrzeć na ostatnie dwanaście miesięcy.


Gdy w sierpniu 2014 r. Pasazer.com zamknął pierwszą dekadę istnienia, w redakcji mieliśmy duże plany na kolejne miesiące. Przed nami były duże wyzwania - zmiana wyglądu strony internetowej, uruchomienie portali Pasażer Pro i Pasażer Podróże, debiut drugiego profilu na Facebooku i wreszcie uruchomienie profilu na Instagramie

Po dwunastu miesiącach możemy z zadowoleniem podsumować, że Czytelnicy Pasazer.com przyjęli zmiany z zadowoleniem. Dowód? W czerwcu tego roku osiągnęliśmy najwyższą miesięczną liczbę odwiedzin portalu w jego jedenastoletniej historii.

Wiemy, że do zmian musieliście się przyzwyczaić (tak samo jak i redaktorzy Pasazer.com). Przez cały rok z uwagą czytaliśmy wasze komentarze, w których nieraz mocno nam się obrywało. Dzięki nim portal cały czas staje się coraz lepszy - na 11. urodziny prosimy was o wyrozumiałość przy ciągle wprowadzanych zmianach, ale też o to, byście nadal dzielili się z nami swoimi uwagami. Dzięki zmianom Pasazer.com stał się bardziej dojrzałym, nowoczesnym portalem - a razem z nami znowu mocno zmienił się rynek lotniczy. Poprzednie urodziny obchodziliśmy w atmosferze wyczekiwania na start 4You Airlines (co do których mieliśmy od początku wątpliwości), a na polskim niebie wciąż latały samoloty Eurolotu. Dwanaście miesięcy później Eurolot jest w stanie likwidacji, za to LOT - ma otwartą drogę do rozwoju po kilku chudych latach. 

Na nadchodzący rok życzymy sobie i wszystkim naszym Czytelnikom, byśmy mogli pisać jedynie o nowych trasach, ciekawych promocjach i dobrych wynikach, a nie o upadłościach linii. Winszujemy sobie i wam, by w naszym dziale Pasażer Podróże pojawiały się reportaże z coraz ciekawszych miejsc, które zainspirują was do dalekich podróży. 

Jesteśmy pewni, że to będzie ciekawy rok. Teraz Pasazer.com z każdym rokiem będzie już coraz bliżej 20. urodzin -obiecujemy, że dojrzały wiek naszego portalu nie będzie dla nas wymówką i powodem do skostnienia. Wręcz przeciwnie - czujemy, że dzięki coraz większemu doświadczeniu, rosnącej liczbie czytelników i atrakcyjnym treściom będziemy coraz lepsi. Dla Was, ale i dzięki Waszym uwagom, komentarzom i krytyce - bo bez Czytelników Pasazer.com nie byłby po 11 latach istnienia tu, gdzie dziś jest. Dziękujemy!gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie