×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: Americas Pass i współpraca z amerykańskimi liniami


Linia Emirates ogłosiła dziś (4.8), że pasażerowie którzy chcą odkryć amerykańskie kierunki nieobjęte siatką połączeń przewoźnika, mają od teraz kilkadziesiąt nowych możliwości dzięki nowemu biletowi "Americas Pass".


Pasażerowie, którzy polecą do jednego z 10 miast w USA z siatki połączeń arabskiego przewoźnika, mogą teraz podróżować na jednym łączonym bilecie do ponad 90 miejsc w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Ameryce Łacińskiej. Nowe możliwości podróżowania są możliwe dzięki partnerstwu Emirates z pięcioma amerykańskimi i kanadyjskimi przewoźnikami: JetBlue, Alaska Airlines, Virgin America, WestJet oraz Porter Airlines.

"Americas Pass" umożliwia klientom przewoźnika zakup biletów w konkurencyjnych cenach, zaczynając już od 99 dolarów amerykańskich (ok. 378 zł) za lot na terenie Ameryki Północnej. Pasażerom przysługują także bardzo wysokie limity bagażu na wszystkie loty krajowe. Ponadto mogą oni przewozić bezpłatnie dwie sztuki bagażu podczas lotów do miast położonych w Kanadzie, Ameryce Północnej oraz Południowej. Nie obowiązuje ich również zasada minimalnego okresu pobytu.

- Bilet "Americas Pass" zapewnia naszym pasażerom zupełnie nowe możliwości: dysponując tylko jednym biletem mogą oni najpierw odbyć podróż dalekodystansową na pokładzie naszego samolotu, a później swobodnie odkrywać dwa amerykańskie kontynenty. Podróżując z Vancouver w Kanadzie do San Juan w Puerto Rico czy San Diego w USA, czy też korzystając z setek innych połączeń, nasi klienci mogą teraz z niezwykłą łatwością nie tylko odkrywać nowe miejsca i brać udział w wydarzeniach kulturalnych, ale również odwiedzać rodzinę i znajomych – powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates.

//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,b777300,waw,pbozyk.jpg
Pasażerowie Emirates, którzy chcą dowiedzieć się więcej o dostępnych w ramach "Americas Pass" kierunkach, mogą skontaktować się z lokalnym oddziałem przewoźnika w Polsce lub z agentami turystycznymi.

Emirates rozpoczęły regularne loty do Stanów Zjednoczonych w 2004 r., kiedy otworzyły połączenie do Nowego Jorku. W trakcie ubiegłej dekady przewoźnik obsłużył ponad 9 milionów pasażerów podróżujących na północnoamerykańskich trasach. Obecnie linie Emirates obsługują dziewięć amerykańskich portów przesiadkowych – Chicago, Boston, San Francisco, Los Angeles, Seattle, Dallas/Fort Worth, Houston, Waszyngton i Nowy Jork oraz obsługują loty transatlantyckie między Nowym Jorkiem a Mediolanem. Warto dodać, że linia Emirates Cargo wykonuje również przewozy frachtowe do Atlanty. Wkrótce przewoźnik cargo rozpocznie także loty do Orlando (MCO).

Nowa współpraca z amerykańskimi i kanadyjskimi liniami następuje kilka miesięcy po rozpoczęciu konfliktu między dominującymi amerykańskimi (Delta, United, American) i arabskimi liniami o czym można przeczytać w raporcie "Konflikt między Amerykanami i Arabami".

Fot. Piotr Bożykgość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie