Eurowings: Nowe rejsy z Wiednia. Code-share z Bangkok Airways

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
31 lipca 2015 14:23
Linia Eurowings zaoferuje nowe europejskie trasy z Wiednia do Hiszpanii, Włoch i Wielkiej Brytanii oraz dodatkowe rejsy dzięki partnerstwu code-share z Bangkok Airways.
Reklama

Nowe Eurowings rozszerzą siatkę krótko- i średniodystansowych połączeń o nowe atrakcyjne kierunki. Linia zaoferują bezpośrednie połączenia do turystycznych miejscowości w Europie z portu przesiadkowego w Wiedniu. W miesiącach zimowych, pomiędzy 9 listopada 2015 a 26 marca 2016 roku, pasażerowie polecą z Wiednia do Barcelony i Palma de Mallorca.
Natomiast od 9 listopada Eurowings sześć razy w tygodniu poleci z Wiednia do Londynu Stansted, a trzy razy w tygodniu z Wiednia do Rzymu.
Od 5 sierpnia 2015 roku, bilety na wszystkie nowe rejsy europejskie mogą być rezerwowane poprzez strony internetowe eurowings.com i germanwings.com, a także przez call center Germanwings. Ceny lotów z Wiednia do Rzymu i Londynu Stansted zaczynają się już od 33 euro, a do Barcelony i Palma De Mallorca od 39,99 euro.

Port Lotniczy w Wiedniu będzie pierwszą bazą Eurowings poza Niemcami. Pasażerowie dotrą w nowe miejsca na pokładach airbusów A320, obecnie używanego przez Austrian Airlines. Austriacka linia będzie obsługiwać te loty w ramach umowy code-share.

- Nie możemy się doczekać powitania naszej siostrzanej linii lotniczej Eurowings w Wiedniu. Razem będziemy oferować klientom jeszcze lepszą siatką połączeń w atrakcyjnych cenach – powiedział Andreas Otto, dyrektor ds. sprzedaży w Austrian Airlines.

//www.pasazer.com/img/images/normal/eurowings,a320,a330,press.jpg
Code-share z Bangkok Airways ułatwi podróże do Tajlandii i Kambodży

Eurowings ma także dobrą wiadomość dla podróżujących z Kolonii/Bonn. Od teraz nowe porozumienie lotnicze pomiędzy Eurowings i Bangkok Airways ułatwi płynne podróżowanie do kolejnych wymarzonych miast w Azji Południowo-Wschodniej. Po dotarciu do Bangkoku, pasażerowie Eurowings mogą przesiąść się na liczne trasy obsługiwane przez Bangkok Airways. Kierunki obsługiwane w ramach umowy to tajskie Koh Samui, Krabi, Chiang Mai i Udon Thani oraz Phnom Penh i Siem Reap w Kambodży.

Fot. Eurowings
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama