×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurowings: Nowe rejsy z Wiednia. Code-share z Bangkok Airways


Linia Eurowings zaoferuje nowe europejskie trasy z Wiednia do Hiszpanii, Włoch i Wielkiej Brytanii oraz dodatkowe rejsy dzięki partnerstwu code-share z Bangkok Airways.


Nowe Eurowings rozszerzą siatkę krótko- i średniodystansowych połączeń o nowe atrakcyjne kierunki.  Linia zaoferują bezpośrednie połączenia do turystycznych miejscowości w Europie z portu przesiadkowego w Wiedniu. W miesiącach zimowych, pomiędzy 9 listopada 2015 a 26 marca 2016 roku, pasażerowie polecą z Wiednia do Barcelony i Palma de Mallorca.
Natomiast od 9 listopada Eurowings sześć razy w tygodniu poleci z Wiednia do Londynu Stansted, a trzy razy w tygodniu z Wiednia do Rzymu.
Od 5 sierpnia 2015 roku, bilety na wszystkie nowe rejsy europejskie mogą być rezerwowane poprzez strony internetowe eurowings.com i germanwings.com, a także przez call center Germanwings. Ceny lotów z Wiednia do Rzymu i Londynu Stansted zaczynają się już od 33 euro, a do Barcelony i Palma De Mallorca od 39,99 euro.

Port Lotniczy w Wiedniu będzie pierwszą bazą Eurowings poza Niemcami. Pasażerowie dotrą w nowe miejsca na pokładach airbusów A320, obecnie używanego przez Austrian Airlines. Austriacka linia będzie obsługiwać te loty w ramach umowy code-share.

- Nie możemy się doczekać powitania naszej siostrzanej linii lotniczej Eurowings w Wiedniu. Razem będziemy oferować klientom jeszcze lepszą siatką połączeń w atrakcyjnych cenach – powiedział Andreas Otto, dyrektor ds. sprzedaży w Austrian Airlines.

//www.pasazer.com/img/images/normal/eurowings,a320,a330,press.jpg
Code-share z Bangkok Airways ułatwi podróże do Tajlandii i Kambodży

Eurowings ma także dobrą wiadomość dla podróżujących z Kolonii/Bonn. Od teraz nowe porozumienie lotnicze pomiędzy Eurowings i Bangkok Airways ułatwi płynne podróżowanie do kolejnych wymarzonych miast w Azji Południowo-Wschodniej. Po dotarciu do Bangkoku, pasażerowie Eurowings mogą przesiąść się na liczne trasy obsługiwane przez Bangkok Airways. Kierunki obsługiwane w ramach umowy to tajskie Koh Samui, Krabi, Chiang Mai i Udon Thani oraz Phnom Penh i Siem Reap w Kambodży.

Fot. Eurowingsgość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie