×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Drugi bagaż podręczny przy wejściu priorytetowym


Pasażerowie, którzy wykupili usługę pierwszeństwa przy wejściu na pokład w linii Wizz Air, będą mogli zabrać na pokład drugi bagaż podręczny: aparat, torbę na laptopa lub niewielką torebkę.Dodatkowy bagaż nie może przekraczać wymiarów 40x30x18cm. Opcja obejmuje również priorytet wejścia na pokład zakupiony w ramach już nieobowiązujących usług WIZZ XXL Seats, WIZZ ReservedSeats, WIZZ Premium, oraz WIZZ Premium Plus.

Pracujemy nad tym aby oferować naszym klientom coraz więcej, zachowując jednocześnie niskie ceny. Wizz Air posiada atrakcyjną politykę bagażową, która daje podróżnym możliwość przewożenia bezpłatnie małego bagażu podręcznego lub dużego bagażu podręcznego bez limitu wagowego dostępnego w niskiej cenie. Dzięki rozbudowaniu usługi pierwszeństwa wejścia na pokład, zapewniamy dodatkowe korzyści osobom, które chcą przewieźć dodatkowe przedmioty, jednocześnie nie komplikując w żaden sposób procesu boardingu oraz nie zaburzając przestrzeni w kabinie samolotu - powiedział cytowany w komunikacie prasowym György Abrán, dyrektor handlowy Wizz Aira.

Usługa Priority Boarding, umożliwiająca pasażerom wejście do samolotu w pierwszej kolejności, może być dodana do biletu już za 12 zł przy zakupie online lub za 24 zł przy zakupie na lotnisku.

Wizz Air jest jedną z niewielu linii lotniczych w Europie, które wciąż nie pozwalają pasażerom na wniesienie na pokład drugiej, niewielkiej sztuki bagażu podręcznego. Wszyscy podróżni, niezależnie od wykupionych usług dodatkowych, mogą to zrobić w Ryanairze. Bardziej restrykcyjny jest easyJet, który podobnie jak Wizz Air pilnuje, by pasażerowie mieli tylko jedną sztukę bagażu podręcznego.gość_f412e - Profil
gość_f412e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie