×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 40 mln pasażerów w Polsce


Ryanair ogłosił dziś (30.7), że od wejścia na polski rynek w 2005 roku przewiózł już ponad 40 mln pasażerów na trasach z i do Polski. Linia przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku latając z 11 polskich lotnisk na 134 trasach.

40-milionowym pasażerem linii lotniczej Ryanair w Polsce został trzyletni Jakub Przybylski, który podróżował wraz z mamą i siostrą z Łodzi do East Midlands. Jakub otrzymał ogromny tort w kształcie samolotu od Portu Lotniczego w Łodzi oraz pamiątkowy upominek i dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.

//www.pasazer.com/img/images/normal/PASAZER%20RYANAIRA%20023.jpg
- Ryanair od 2005 roku przewiózł 40 mln pasażerów. W ofercie na lato 2015r. znalazło się aż 9 nowych połączeń, w tym między innymi z Gdańska do Alicante, ze Szczecina do Oslo oraz z Warszawy Modlina do Madrytu, Aten, Lizbony, Kopenhagi oraz na Teneryfę, Gran Canarię i Fuertaventurę. Cieszymy się, że coraz więcej podróżujących rodzin, dla których wprowadziliśmy pakiet usług Family Extra, wybiera Ryanair. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać. Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 39 zł na podróż z Łodzi do Oslo we wrześniu i październiku. Zachęcam do rezerwacji lotów jak najszybciej na na naszej stronie - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira.

//www.pasazer.com/img/images/normal/PASAZER%20RYANAIRA%20014.jpg
- Cieszymy się bardzo z tego, że mamy możliwość goszczenia 40-milionowego pasażera Ryanair’a w Polsce. Nasza, już wieloletnia, współpraca potwierdza znaczący potencjał polskiego rynku zarówno w skali regionu  jak i kraju. Liczymy na to, że dzięki dalszemu, dynamicznemu rozwojowi przewoźnika, będziemy mogli zaoferować już w najbliższym czasie naszym pasażerom nowe, atrakcyjne destynacje - powiedział Michał Marzec, prezes Portu Lotniczego w Łodzi.
 
Fot. Ryanairgość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie