×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transaero: Pierwsze półrocze na niewielkim plusie


W pierwszym półroczu linie Transaero przewiozły ponad 5,77 mln podróżnych, to o 0,4 proc. więcej niż w tym samym okresie 2014 roku. Szczególnie szybko wzrasta ruch na trasach krajowych, na których podróżowało o 26,8 proc. pasażerów więcej.


Linia postawiła na rozwój połączeń do kurortów w zachodniej Rosji. Tylko do Soczi przewieziono o 170 proc. więcej osób.

Średnie wypełnienie samolotów wyniosło 82,5 proc. i pozostało bez zmian w stosunku do pierwszych sześciu miesięcy ubiegłego roku.  W tym samym czasie regularność w wykonywaniu operacji lotniczych wyniosła 91 proc. (+8 proc.).

Transaero, zgodnie z obraną strategią, dąży do polepszenia wyników sprzedażowych. Od stycznia do czerwca zwłaszcza wzrosła sprzedaż przez własną stronę internetową (+189 proc.).

W czerwcu z usług linii skorzystało ponad 1,5 mln pasażerów. Współczynnik wykorzystania miejsc (LF) wzrósł o 3 pkt proc. do poziomu 87,3 proc. Szybki trend wzrostowy notują połączenia wewnątrz Federacji Rosyjskiej (+65,8 proc., rok do roku).


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie