×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


THAI skasuje loty do Rzymu i Los Angeles


Linia THAI Airways zrezygnuje z połączenia do Stanów Zjednoczonych oraz jednego z dwóch miast we Włoszech. Od 25 października 2015 roku przewoźnik skasuje rejsy z Bangkoku do Rzymu i Los Angeles.Obecnie tajlandzki przewoźnik oferuje cztery loty tygodniowo do Rzymu, a rejsy obsługiwane są samolotem boeing B747-400. Ostatnią rotację na Fiumicino z powrotem zaplanowano 25 października. Skasowanie trasy do Rzymu po prawie 43 latach jest pewnym zaskoczeniem, ponieważ cieszyło się ono dużym zainteresowaniem. Jednak w ostatnich miesiącach przewoźnik zwiększył swoje oferowanie w Mediolanie, więc prawdopodobnie w tym mieście widzi lepszy potencjał.

//www.pasazer.com/img/images/normal/thai,b747-400,hnd,pbozyk.jpg
Połączenie do Los Angeles także zostanie zamknięte 25 października tego roku. THAI oferuje obecnie cztery loty tygodniowo do tego miasta, a rejsy z międzylądowaniem w Seulu są obsługiwane samolotami boeing B777-200ER lub B777-300ER. Wraz z zakończeniem lotów do Los Angeles będzie to także symboliczny koniec obecności THAI Airways w Stanach Zjednoczonych.

Fot. Piotr Bożykgość_554dc - Profil
gość_554dc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie