×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates poleci z Dubaju do Bamako


Linie Emirates ogłosiły dziś (23.7) uruchomienie lotów do Bamako w Mali. Będzie to 28 port lotniczy obsługiwany przez przewoźnika w Afryce.


Obsługa nowego połączenia rozpocznie się 25 października tego roku i będzie się odbywała cztery razy w tygodniu: we wtorki, środy, piątki oraz niedziele.
Loty Emirates z Bamako powiązane będą z już funkcjonującym połączeniem do Dakaru w Senegalu, które realizowane jest także cztery razy w tygodniu. Rozkład lotów na nowej trasie jest następujący (czasy lokalne):
  • EK797 Dubaj 7:20 – 13:10 Bamako 14:40 – 16:30 Dakar 18:00 – 7:30+1 Dubaj
//www.pasazer.com/img/images/normal/Emirates,airbus,a340-300,media.jpg
Połączenie obsłużą airbusy A340-300. Samoloty tego typu w barwach Emirates zabierają na pokład 267 pasażerów w konfiguracji trzech klas podróży: 12 w klasie pierwszej, 42 w biznes oraz 213 w ekonomicznej.

Liczące 2,3 mln mieszkańców Bamako to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast na świecie, położone w południowo-zachodniej części Mali nad rzeką Niger. Będzie to 28. kierunek Emirates w Afryce (szósty w Afryce Zachodniej). Otwarcie tego połączenia przyczyni się do poprawy komunikacji regionu ze światem za pośrednictwem globalnej siatki przewoźnika składającej się z ponad 140 miast na sześciu kontynentach.

Fot. Emirates


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie