Hotele B&B: 5 lat w Polsce, 25 lat w Europie

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
21 lipca 2015 14:03
Co najmniej dwa powody do świętowania ma w tym roku grupa B&B Hotels. Trzecia co do wielkości w Europie sieć hoteli ekonomicznych obchodzi jubileusz 25-lecia. Ponadto, pięć lat temu, w samym sercu Torunia, swoje podwoje otworzył B&B Hotel Toruń pierwszy obiekt B&B w Polsce.
Reklama

Od czasu powstania cieszy się on coraz większym powodzeniem wśród gości biznesowych i turystów.

- W ciągu tych 5 lat pozyskaliśmy zaufanie wielu gości i ugruntowaliśmy swoją pozycję na toruńskim rynku, który staje się coraz bardziej konkurencyjny. Mimo, że miejsc noclegowych w mieście systematycznie przybywa, obłożenie hotelu B&B Toruń z każdym rokiem rośnie, co jest najlepszym wyrazem uznania dla przyjętego przez Grupę modelu biznesowego i konceptu Econochic®. Wysoka jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną to połączenie, które przekonuje zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i turystów – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

//www.pasazer.com/img/images/normal/bb_hotel_torun_1.jpg
- Na sukces hotelu B&B w Toruniu składa się również doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta i w pobliżu toruńskiego dworca autobusowego, a także atmosfera, którą tworzą zarówno nasi goście jak i doświadczony zespół – mówi Kamil Piaskowski, Dyrektor Hotelu B&B Toruń.

B&B Toruń to miejsce, w którym nowoczesność harmonijnie współgra z funkcjonalnym designem i klimatem dostosowanym do miasta, w którym działa. Goście mają do dyspozycji 93 przestronne i komfortowe pokoje – każdy wyposażony w łazienkę, biurko do pracy, szybki bezprzewodowy Internet, TV, a także wyciszane drzwi i okna oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Hotel B&B Toruń uwzględnia również potrzeby zmotoryzowanych, którzy mogą zostawić samochody na parkingu przed hotelem, albo w podziemnym garażu, co w kontekście lokalizacji z pewnością jest dużym ułatwieniem.

- Od momentu otwarcia naszego hotelu przyjęliśmy już ponad 150 tysięcy gości, którzy spędzili łącznie ponad 100 tysięcy noclegów. Najlepsze wyniki notujemy naturalnie w sezonie letnim, czyli w okresie od maja do września. B&B Toruń łączy w sobie jednak korzyści związane zarówno z biznesowym, jak i turystycznym profilem hotelu, co pozwala mu cieszyć się powodzeniem również w pozostałych miesiącach w roku – dodaje Piaskowski.

W Toruniu wszystko się zaczęło…

Otwarcie B&B Toruń w lipcu 2010 roku było debiutem sieci B&B Hotels Polska na polskim rynku. W kolejnych latach dołączyły do niego dwa kolejne obiekty: B&B Warszawa-Okęcie (154 pokoje) oraz B&B Wrocław Centrum (140 pokoi). Pod koniec przyszłego roku ze standardu oferowanego przez B&B będą mogły skorzystać również osoby planujące pobyt w Łodzi (149 pokoi). Kolejny obiekt pod szyldem B&B powstanie w Katowicach (105 pokoi).

Fot. B&B Hotels Polska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama