Hotele B&B: 5 lat w Polsce, 25 lat w Europie

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
21 lipca 2015 14:03
Co najmniej dwa powody do świętowania ma w tym roku grupa B&B Hotels. Trzecia co do wielkości w Europie sieć hoteli ekonomicznych obchodzi jubileusz 25-lecia. Ponadto, pięć lat temu, w samym sercu Torunia, swoje podwoje otworzył B&B Hotel Toruń pierwszy obiekt B&B w Polsce.
Reklama
Od czasu powstania cieszy się on coraz większym powodzeniem wśród gości biznesowych i turystów.

- W ciągu tych 5 lat pozyskaliśmy zaufanie wielu gości i ugruntowaliśmy swoją pozycję na toruńskim rynku, który staje się coraz bardziej konkurencyjny. Mimo, że miejsc noclegowych w mieście systematycznie przybywa, obłożenie hotelu B&B Toruń z każdym rokiem rośnie, co jest najlepszym wyrazem uznania dla przyjętego przez Grupę modelu biznesowego i konceptu Econochic®. Wysoka jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną to połączenie, które przekonuje zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i turystów – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

//www.pasazer.com/img/images/normal/bb_hotel_torun_1.jpg
- Na sukces hotelu B&B w Toruniu składa się również doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta i w pobliżu toruńskiego dworca autobusowego, a także atmosfera, którą tworzą zarówno nasi goście jak i doświadczony zespół – mówi Kamil Piaskowski, Dyrektor Hotelu B&B Toruń.

B&B Toruń to miejsce, w którym nowoczesność harmonijnie współgra z funkcjonalnym designem i klimatem dostosowanym do miasta, w którym działa. Goście mają do dyspozycji 93 przestronne i komfortowe pokoje – każdy wyposażony w łazienkę, biurko do pracy, szybki bezprzewodowy Internet, TV, a także wyciszane drzwi i okna oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Hotel B&B Toruń uwzględnia również potrzeby zmotoryzowanych, którzy mogą zostawić samochody na parkingu przed hotelem, albo w podziemnym garażu, co w kontekście lokalizacji z pewnością jest dużym ułatwieniem.

- Od momentu otwarcia naszego hotelu przyjęliśmy już ponad 150 tysięcy gości, którzy spędzili łącznie ponad 100 tysięcy noclegów. Najlepsze wyniki notujemy naturalnie w sezonie letnim, czyli w okresie od maja do września. B&B Toruń łączy w sobie jednak korzyści związane zarówno z biznesowym, jak i turystycznym profilem hotelu, co pozwala mu cieszyć się powodzeniem również w pozostałych miesiącach w roku – dodaje Piaskowski.

W Toruniu wszystko się zaczęło…

Otwarcie B&B Toruń w lipcu 2010 roku było debiutem sieci B&B Hotels Polska na polskim rynku. W kolejnych latach dołączyły do niego dwa kolejne obiekty: B&B Warszawa-Okęcie (154 pokoje) oraz B&B Wrocław Centrum (140 pokoi). Pod koniec przyszłego roku ze standardu oferowanego przez B&B będą mogły skorzystać również osoby planujące pobyt w Łodzi (149 pokoi). Kolejny obiekt pod szyldem B&B powstanie w Katowicach (105 pokoi).

Fot. B&B Hotels Polska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy