KLM: Aplikacja Apple Watch już dostępna

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
21 lipca 2015 11:05
2 komentarze
Dobra wiadomość dla użytkowników inteligentnych zegarków Apple Watch. Najnowsza aplikacja KLM jest już dostępna w Apple AppStore. Po jej pobraniu podróżni będą mieli na swoim nadgarstku dostęp do najważniejszych informacji na temat swojego lotu, w tym kartę pokładową i czas trwania lotu.
Reklama

Niedawno linia KLM udostępniła również podobne aplikacje ułatwiające podróżowanie na urządzenia mobile z systemem iOS i Android. Sprawdź, jak KLM lubi wykorzystywać nowinki techniczne w praktycznych rozwiązaniach dla swoich podróżnych.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Apple%20Watch_2.jpg
Aplikacja KLM na Apple Watch pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu przy gorączkowym poszukiwaniu wydruków w dniu wylotu. Dzięki niej podróżny ma dosłownie na wyciągnięcie ręki aktualne informacje związane z podróżą, w tym godzinę wylotu, natychmiastowe powiadomienia związane z ewentualnymi zmianami lotu i co najważniejsze kartę pokładową. Aby ją wyświetlić wystarczy raz stuknąć w ekran Apple Watch. W czasie lotu aplikacja pokazuje ile czasu pozostało do lądowania. Poza informacjami na temat podróży narzędzie KLM oferuje również specjalne funkcje, z których mogą korzystać np. członkowie programu Flying Blue. Wystarczy spojrzeć na zegarek, aby sprawdzić zarówno poziom karty, jak i liczbę zebranych Mil, które można potem wymieniać na przeloty i inne usługi.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Apple%20Watch.jpg
Nie tylko Apple Watch

Aplikacje KLM ułatwiające podróżowanie są dostępne również na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS, jak i Android. Dzięki nim, łatwo i błyskawicznie można zarezerwować i kupić bilet lotniczy, wybrać miejsce na pokładzie czy uregulować wszelkie opłaty związane z podróżą. W dniu wylotu aplikacja towarzyszy podróżnemu krok po kroku, od odprawy po dotarcie do miejsca docelowego oraz na bieżąco pokazują wszystkie niezbędne informacje związane z podróżą.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Aplikacja%20KLM%20u%C5%82atwiaj%C4%85ce%20podr%C3%B3%C5%BCowanie.jpg
Innowacyjny KLM

Poza praktycznymi aplikacjami, KLM oferuje swoim klientom szereg ciekawych rozwiązań z wykorzystaniem mediów społecznościowych np. "Meet & Seat" (dobór współtowarzysza podróży wśród pasażerów tego samego lotu na podstawie np. wspólnych zainteresowań). Równie innowacyjnym narzędziem jest "KLM DreamCatcher", który konsoliduje tysiące rekomendacji na temat danego celu podroży, zamieszczanych na 12 największych platformach społecznościowych.

Za swój istotny wkład w integrację kanałów social media z rozwiązaniami dla podróżnych linia KLM otrzymała szereg nagród w ramach E-Commerce Excellence Awards.

Fot. KLM
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_f80ce 2015-07-22 10:10   
gość_f80ce - Profil gość_f80ce
mnie i parę osób się też znajdzie....
stanjpn 2015-07-21 14:54   
stanjpn - Profil stanjpn
Serio? Kogo to interesuje?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama