×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa dyrektorka ds. marketingu w Locie


Agnieszka Plencler zastąpiła Martę Glinkę na stanowisku dyrektorki ds. marketingu w PLL LOT. Wcześniej Plencler pracowała m.in. w PKP Intercity i PKP SA.


Jak wynika z informacji Pasazer.com, Glinka straciła stanowisko z uwagi na mało skuteczną promocję przewoźnika. Według naszych źródeł, w trakcie sprawowania przez nią tej funkcji (od października 2014 r.) LOT stracił pozycję w czołówce pod względem wydatków reklamowych w polskim lotnictwie i spadł za znacznie mniejsze od niego linie.


Agnieszka Plencler karierę zawodową zaczynała od projektów marketingowych pracując w firmach badawczych zajmujących się pomiarami biometrycznymi, ilościowymi oraz jakościowymi. Realizowała projekty z branży FMCG, finansowej i farmaceutycznej. Następnie dołączyła do PKP S.A, gdzie jako dyrektor projektu była odpowiedzialna za stworzenie strategii badań w spółkach Grupy PKP. Później odpowiadała za stworzenie i wdrożenie strategii marki, produktu  oraz zmianę wizerunku pełniąc funkcję dyrektor marketingu PKP Intercity.

Przed Agnieszką Plencler stoi ambitne wyzwanie przygotowania oraz wdrożenie nowej, spójnej strategii marketingowej, której celem będzie odświeżenie wizerunku i jeszcze większe umiędzynarodowienie marki. LOT jako już najbardziej międzynarodowa polska marka, stawia na umacnianie swojego wizerunku na obecnych jak i przyszłych rynkach. Prócz kampanii promujących nowe połączenia w planach marketingowych jest koncentracja na silnym rozwoju działań w mediach społecznościowych. Agnieszka Plencler jest z wykształcenia psychologiem (UMCS Lublin). Posiada bogate doświadczenie w obszarze badań marketingowych i budowania strategii, analizuje m.in. procesy podejmowania decyzji i zachowania konsumenckie.gość_4196f - Profil
gość_4196f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie