×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kayak: Nowa funkcja wyszukiwania pakietów lot + hotel


Serwis KAYAK.pl uruchomił nową funkcję wyszukiwania, łączącą oferty lotów i hoteli w jeden pakiet urlopowy. Nowa opcja pozwala porównywać wiele ofert w jednym miejscu, za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

- Porównywarka turystyczna KAYAK oferuje kompleksowe usługi w zakresie planowania wakacji”, „Cieszymy się, że nowa funkcja umożliwi polskim podróżnym jeszcze łatwiejsze wyszukiwanie najlepszych i najbardziej atrakcyjnych ofert podczas planowania wyjazdu - powiedziała Vera Pershina, dyrektor regionalny KAYAK-a na Polskę i Rosję.

Nowa opcja wyszukiwania KAYAK.pl łączy oferty lotów i hoteli w jeden urlopowy pakiet. Dzięki niej użytkownicy serwisu zamiast oddzielnie wyszukiwać przelotów oraz zakwaterowania, mogą oszczędzić czas i powzwolić wyszukiwarce znaleźć najciekawsze oferty. Specjalnie opracowana technologia pokazuje podróżnym najkorzystniejsze kombinacje cenowe znalezione na KAYAK-u. Nowa funkcja wyszukiwania KAYAK jest także dostępna w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Austrii, Holandii, Szwajcarii oraz Rosji.

Jak to działa? Zespół KAYAK.pl przeszukał oferty dostępne w nowej funkcji LOT+HOTEL, by znaleźć atrakcyjne propozycje na tygodniowy urlop last minute (20-27.07).
  • Rzym, Włochy, 7 dni, od 1387 zł
Ta propozycja zakłada tydzień w Rzymie, którego piękno zaklęte jest w architekturze, historii oraz fascynujących miejscach. Kilka dni spędzonych w czterogwiazdkowym  Black Hotel, oferującym usługi spa, basen, opiekę nad dziećmi oraz bezpłatny internet, pozwoli na chwile pełne odpoczynku i relaksu. Najkorzystniejsza oferta zakłada wylot w poniedziałkowy wieczór (20.07) z podwarszawskiego lotniska Modlin.
  • Barcelona , Hiszpania, 7 dni, od 1369 zł
Tydzień spędzony w Barcelonie pozwoli zarówno na poznanie zabytków miasta, jak i na odpoczynek na słonecznych plażach Morza Śródziemnego. Rekomendowany hostel zapewnia domową atmosferę oraz taras, z którego roztacza się malowniczy widok. 3 godziny lotu bezpośrednio z Modlina i już możemy cieszyć się pobytem w jednym z najbardziej pożądanych miast Europy.

//www.pasazer.com/img/images/normal/funkcja_lot_hotel.png
  • Izmir, Turcja, 7 dni, od 1510 zł
Wakacje w Turcji gwarantują wypoczynek na szerokich piaszczystych plażach, możliwość obcowania z orientalną kulturą oraz zobaczenia wielu zabytków. Tydzień spędzony w hotelu Otel Yumukoglu, położonym w centrum miasta, pozwoli na korzystanie z wszystkich atrakcji, jakie oferuje okolica. Jedno z najbardziej korzystnych cenowo połączeń to rejs realizowany 20 lipca z Warszawy, z jedną przesiadką w Atenach (powrót tydzień później, 27 lipca).

Ceny pakietów podane zostały zgodnie z wyszukiwaniami przeprowadzonymi w okresie 9-13.07.2015 na oferty realizowane od 20.07.2015 do 27.07.2015.

Ze względu na wahania cen oraz dostępność lotów i miejsc w hotelach, bieżąca oferta może ulec zmianie. Aktualne okazje o podobnych parametrach dostępne są pod adresem: kayak.pl/packages
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie