Emirates: Pierwszy B777 w barwach Arsenalu Londyn

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
15 lipca 2015 07:59
Linie Emirates, oficjalny partner klubu piłkarskiego Arsenal Londyn, zaprezentowały pierwszy samolot w barwach tej drużyny, który w tym tygodniu zabrał zawodników do Singapuru.
Reklama

Kanonierzy wylądowali w Azji na pokładzie wyczarterowanego boeinga 777-200LR linii Emirates, który został przygotowany z myślą o tegorocznej wizycie Arsenalu w Singapurze.

//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,arsenal,b777,media%20(3).jpg
Na kadłubie specjalnie przygotowanego B777-200LR Emirates znajduje się herb Arsenalu obok wizerunków graczy podstawowej jedenastki klubu – Aarona Ramseya, Danny’ego Welbecka, Mikela Artety i Jacka Wilshere’a z jednej strony oraz Santiego Cazorli, Mesuta Özila, Alexisa Sancheza i Oliviera Girouda z drugiej, dzięki czemu maszynę łatwo rozpoznać, gdy znajduje się zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Motywy klubowe trafiły także do menu i na zagłówki foteli na pokładzie.

//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,arsenal,b777,media%20(4).jpg
Klub rozegra dwa spotkania na Stadionie Narodowym w Singapurze w ramach turnieju Barclays Asia Trophy 2015.

//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,arsenal,b777,media%20(1).jpg
Linie Emirates zostały partnerem Barclays Premier League w 2004 r., a w 2006 r. podpisały nową umowę sponsorską, w ramach której marka przewoźnika znalazła się nie tylko na koszulkach, ale również w nazwie nowego stadionu Arsenalu, Emirates Stadium.

Fot. Emirates
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama