×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Enter Air zawiesza ofertę publiczną


Czarterowy przewoźnik Enter Air z powodu niesprzyjających warunków rynkowych zawiesza ofertę publiczną.


- Spotkania, które odbyliśmy w ramach road show pokazały, że inwestorzy dobrze oceniają naszą działalność. Potwierdzają to deklaracje inwestorów złożone w procesie budowy księgi popytu, która w znacznym stopniu została pokryta. Zawirowania na światowych rynkach finansowych spowodowanesytuacją w Grecji znacząco osłabiły sentyment do inwestycji w akcje. Nie chcieliśmy plasować oferty za wszelką cenę stąd decyzja o jej zawieszeniu - powiedział Grzegorz Polaniecki, członek zarządu i dyrektor generalny Enter Air. 

- Będziemy obserwować sytuację rynkową i nie wykluczamy powrotu z ofertą publiczną. Zawieszenie oferty nie będzie mieć wpływu na realizację celów emisyjnych. Wnajbliższych miesiącach wpłaty na samoloty są niewielkie i będą finansowane ze środków własnych – dodaje.

Zgodnie z prospektem emisyjnym i aneksem nr. 2 inwestorzy indywidualni mają prawo uchylenia się od skutków prawnych złożonych zapisów na akcje, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia w tym zakresie w jednym z punktów obsługi klienta firmy inwestycyjnej, w której złożyli zapisy na akcje. Inwestorzy, którzy uchylą się od skutków prawnych złożonych zapisów otrzymają zwrot środków wpłaconych na akcje.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_82ec1 - Profil
gość_82ec1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie