Ecco Holiday z wylotem z Modlina

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
07 lipca 2015 10:03
1 komentarz
Drugie biuro podróży wprowadziło do swojej oferty wyjazdy z wylotem z Modlina. Klienci Ecco Holiday polecą z podwarszawskiego portu lotniczego do dziewięciu miast samolotami linii Ryanair.
Reklama

Ecco Holiday oferuje swoim klientom wycieczki z Modlina na Majorkę, Costa Brava (do Barcelona), Costa Blanca (do Alicante), Kretę (do Chanii), Sycylię, Fuerteventurę, Gran Canarię, Teneryfę i do Lizbony.

- Tego lata oferta naszego lotniska rozwija się ekspresowo. Większa częstotliwość połączeń na wielu trasach, 33 kierunki w sezonie letnim, a teraz również zorganizowane wakacje rodzinne w najpopularniejszych kurortach wypoczynkowych Europy. Już dwa duże biura podróży - Ecco Holiday i Exim Tours - oferują kompleksowe wycieczki z Modlina dla całych rodzin, z przelotem, hotelami, ubezpieczeniem i dodatkowymi opcjami, jak wynajem auta czy dodatkowy duży bagaż - mówi Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.

Z Modlina można polecieć na zorganizowane wakacje łącznie do 11 kurortów. Poza wymienionymi powyżej kierunkami dzięki obejmującej łącznie tras ofercie Exim Tours pasażerowie mogą polecieć także do Malagi i Salonik (półwysep Chalkidiki).

Wakacje z Ecco Holiday z Lotniska Warszawa/Modlin zaczynają się już od 999 zł za osobę. Oferta dostępna jest w stacjonarnej sieci sprzedaży Ecco Holiday oraz na stronie internetowej biura.
Reklama

Ostatnie komentarze

Affinitor 2015-07-14 23:35   
Affinitor - Profil Affinitor
Ciekawe czy odbije im sie to na sprzedazy wyjazdów.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama