×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


65 proc. wzrostu w Bydgoszczy


Ponad 40 tys. pasażerów odprawionych zostało na lotnisku w Bydgoszczy w ubiegłym miesiącu. Stanowi to 65-proc. wzrost w ujęciu rok do roku. Na taki duży wzrost wpływ miało przejęcie ruchu z gdańskiego portu na czas remontu drogi startowej.


Liczba pasażerów według miesięcy
Łącznie odprawionych zostało 40,8 tys. pasażerów. Ruch regularny w ubiegłym miesiącu w Bydgoszczy wzrósł o 33 proc.

W Bydgoszczy odprawiono blisko 8 tys. dodatkowych pasażerów, którzy skorzystali z lotniska podczas remontu drogi startowej w Gdańsku. Głównie byli to pasażerowie linii Wizz Air, Enter Air, Small Planet i Norwegian


Chcąc zapewnić sprawną obsługę pasażerów wprowadziliśmy wiele usprawnień. Dotyczyły one zarówno naszych procedur, współpracy ze Strażą Graniczną, jak też dodatkowych inwestycji czy modernizacji, które zwiększyły znacząco przepustowość portu. Teraz będą one służyć pasażerom bydgoskiego lotniska. Patrząc na opinie pasażerów i wyniki ankiet mogę śmiało powiedzieć, że zaliczyliśmy ten ważny test dla portu - powiedział Tomasz Moraczewski, prezes portu lotniczego w Bydgoszczy.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_821bc - Profil
gość_821bc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie