Najlepsze blogi w czerwcu: jsg i waldek!

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
05 lipca 2015 17:39
Szczegółowa fotorelacja z Newcastle oraz zdawane na bieżąco raporty z wyjątkowego weekendu na lotnisku w Bydgoszczy - te wpisy na blogach Pasazer.com najbardziej zasłużyły na nagrody redakcji za czerwiec. Wybór nie był jednak łatwy, bo ciekawych wpisów było bardzo dużo.
Reklama

Nagrody za czerwiec to:

  • przewodnik po Pradze dla użytkownika jsg: za wiele ciekawych wpisów i regularne publikowanie treści na blogach Pasazer.com. Naszą uwagę szczególnie zwrócił uwagę wpis o Newcastle - nie tylko ciekawy, ale również atrakcyjny wizualnie z uwagi na bardzo dużo zdjęć.
  • przewodnik po Malcie dla użytkownika waldek: za reakcję na aktualne i lokalne wydarzenia lotnicze poprzez przysyłane na bieżąco, szczegółowe relacje z lotniska w Bydgoszczy, na które przez jeden weekend latały samoloty Wizz Aira przekierowane z Gdańska ze względu na zamknięcie pasa startowego tego lotniska.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za czas poświęcony na wpis w blogu Pasazer.com. Ze zwycięzcami czerwcowego konkursu skontaktujemy się wiadomościami prywatnymi.

Na wyróżnienie zasługuje też wpis użytkownika kitsune, relacjonujący w ciekawy sposób
lot linią Eva Air.

Zachęcamy do dalszego umieszczania wpisów na blogach w portalu Pasazer.com. W lipcu nagrodą są kolejne dwa przewodniki: "Aktywnie po Polsce" wydawnictwa Bezdroża
oraz "Ateny" wydawnictwa Marco Polo.Przypominamy, że redak
cja wybierają najciekawsze wpisy spośród tych, które otrzymają najwięcej polubień na portalu Pasazer.com. Wybrane wpisy będziemy również polecać na naszych profilach społecznościowych: dzięki umieszczeniu wpisu na swojej stronie w portalu Pasazer.com możecie dotrzeć do niemal 41 tys. fanów na Facebooku oraz 250 tys. użytkowników strony internetowej.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama