×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS: Częściej na dwóch trasach do USA i Chin


Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami SAS zdecydował się na dalszy rozwój połączeń długodystansowych. Już w najbliższym sezonie zimowym będzie można częściej polecieć z Kopenhagi do Szanghaju (PVG) oraz ze Sztokholmu-Arlanda do Chicago.Linia zdecydowała się na dodanie rotacji na obu trasach tak, aby były one obsługiwane codziennie. I tak z Danii do Szanghaju-Pundong będzie można polecieć dodatkowo w poniedziałki i środy (powroty - następnego dnia), a ze Szwecji do Chicago - w niedziele (w obie strony).

- Rynek skandynawski wymaga elastycznych możliwości podróży. Dlatego nasze dodane rotacje oraz system transferowy wraz ze zmodernizowaną flotą dalekodystansową wpłyną na znaczne polepszenie oferty lotów do USA i Azji. Nie wykluczamy także dalszej ekspansji na tych kierunkach już w najbliższej przyszłości - powiedział Rickard Gustafson, dyrektor generalny SAS.

Łącznie, w rozkładzie na sezon zimowy 2015/2016 SAS będzie wykonywał tygodniowo 108 lotów do Ameryki Północnej i 50 na trasach azjatyckich.

O planach rozwoju siatki dalekodystansowej informowaliśmy niedawno.
Wśród analizowanych i prawdopodobnych kierunków wymieniane są jeszcze całoroczne połączenia do Miami, Los Angeles, Bostonu, Seulu i Ho Chi Minh City oraz sezonowe do Singapuru i Manili.gość_90e32 - Profil
gość_90e32
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie