Ryanair poleci z Polski do Izraela?

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
19 czerwca 2015 18:23
27 komentarzy
W systemie rezerwacyjnym irlandzkich linii lotniczych Ryanair pojawiły się nowe trasy do Izraela. Wśród nich jest jedna z Polski.
Reklama

Czytelnicy Pasazer.com, poprzez platformę "Daj znać" informują nas, że w systemie rezerwacyjnym linii pojawiły się 3 nowe trasy na lotnisko- Eilat (Ovda) w Izraelu. Z systemu wynika, że Ryanair chce tam operować ze swoich baz; w Krakowie, Kownie i Budapeszcie.


Lotnisko Ovda to drugie po Tel Avivie lotnisko międzynarodowe w Izraelu. Port lotniczy Ovday znajduje się w odległości 60 km na północ od miasta Eilat.

Trasy są na razie widoczne tylko i wyłącznie po kliknięciu w pole "edytuj" wyszukiwania. Nie ma jednak możliwości rezerwacji biletów.

Nie wiemy czy to błąd informatyków czy może wspomniane kierunki pojawią się niebawem w ofercie przewoźnika.
A Wy jak sądzicie?
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_0c766 2015-06-23 16:00   
gość_0c766 - Profil gość_0c766
Zgadzam się trochę dziwne lotnisko docelowe, owszem miejscowość turystyczna, cały rok słońce i morze, niestety bardzo drogo, i podobno wcale nie za czyste to morze, może chłodniejsze i ine całoroczne, ale piękniejsze są plaże nad Morzem Śródziemnym. Dodatkowo przemieszczenie się do innych miast Izraela, zajmuje sporo czasu akurat z Eljatu
gość_21466 2015-06-21 18:24   
gość_21466 - Profil gość_21466
najwięcej turystów przyjedzie z biletem w jedną stronę. Dlaczego Ejlat? najmniej bezpiecznie położona miejscowość w Izraelu. Organ koordynujący 'wycieczki" - CAC - już powstał w polskim(?) Sejmie 31 maja. Ogłoszenie oficjalne będzie po wytborach jak juz ciemny lud zagłosuje. Niewiedzącym o co chodzi polecam zainteresowanie się CAC i osobą pana Josha Reinsteina. On chętnie odpowiada na maile.
olek1 2015-06-20 08:02   
olek1 - Profil olek1
Z portalu LL: AKTUALIZACJA:
Biuro prasowe Kraków Airport po 2 godzinach od przesłania zaproszenia odwołało konferencję prasową zaplanowaną na wtorek. Według informacji jakie udało nam się uzyskać konferencja odbędzie się w innym terminie, ponieważ przewoźnik nie podjął ostatecznej decyzji co do terminu uruchomienia nowego połączenia.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama