×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Paryż: Właściciel Avianki kupuje 62 airbusy A320neo


Spółka Synergy Aerospace Corporation podpisała podczas Paris Air Show porozumienie w sprawie zakupu 62 airbusów A320neo. Samoloty trafią do linii Avianca Brasil - Synergy jest największym udziałowcem Avianki i właścicielem brazylijskiego oddziału tej linii. Samoloty A320neo umożliwią odmłodzenie i zwiększenie floty wąskokadłubowej Avianki Brazil. Przewoźnik będzie w tym segmencie korzystał wyłącznie z airbusów. Obecnie we flocie linii w tym segmencie jest 38 airbusów A320. Linia posiada także jednego airbusa A330 w wersji cargo. 

- Te 62 airbusy A320neo umożliwią Aviance Brazil zrobienie kroku naprzód w stronę rozwoju i modernizacji floty, przy równoczesnej poprawie jakości odczuwanej przez pasażerów - powiedział cytowany w komunikacie prasowym German Efromovich, prezes Synergy i założyciel linii Avianca. 

Synergy do tej pory zamówiło 10 airbusów A350, sześć A330-200, jednego A330-200F (w wersji cargo) i 20 A320. 

Po potwierdzeniu zamówienia Synergy Airbus przekroczy poziom 400 samolotów A320neo sprzedanych w Ameryce Łacińskiej. Klientami na ten model są już: Avianca, Azul, Interjet, LATAM, Synergy, VivaAerobus i Volaris. gość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie