Linie arabskie nie do zatrzymania

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
15 czerwca 2015 21:36
8 komentarzy
Przegląd prasy:
Rządy europejskie i amerykańskie nie pomogą swoim liniom lotniczym. W kłótni o otwarte niebo między Etihadem, Emirates i Qatar Airways, a Air France/KLM i Lufthansą oraz przewoźnikami z USA władze odżegnują się od udziału w tym sporze - czytamy w rzeczpospolitej.pl.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rzeczpospolita", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
marqoos_pl 2015-06-18 08:14   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Mi się udało kilka razy lecieć Etihad i Emirates i jestem z nich bardzo zadowolony. Zarówno komfort, jak i poziom obsługi były na dużo wyższym poziomie niż u europejskich (nie mówiąc już o amerykańskich) konkurentów. Nawet jeżeli to była tylko klasa ekonomiczna. Do tego przystępne ceny i spora siatka połączeń. Z branżowego punktu widzenia, to również EK/EY są zdecydowanie bardziej pomocne niż ich europejscy koledzy (mam tu na myśli wsparcie dla agetów). Nie ma się co dziwić, że zyskują dużo więcej, bo najwyzczajniej w świecie oferują więcej i często lepiej. Gadanie AA/UA, że "psują im rynek" jest prawdą, bo w końcu (AA/UA/DL/US) te linie będą musiały się zabrać za wymianę samolotów na nowsze i lepsze, żeby sprostać konkurenci.
krzysiekl 2015-06-18 07:58   
krzysiekl - Profil krzysiekl
gość_6f047, ja leciałem nie raz w różnych klasach i jestem zadowolony.
Natomiast nie podoba mi się coraz gorszy program lojalnościowy (wolałbym już punkty IHG zbierać na lotach), choć wyższe statusy są nadal łatwiejsze do zdobycia niż w europejskich liniach, natomiast najbardziej wredne jest to co zrobili z logiem Real Madryt (wywalenie tego malutkiego krzyżyka)
gość_1e685 2015-06-16 19:21   
gość_1e685 - Profil gość_1e685
Aha, czyli dla Was linie są be bo są bardzo ekspansywne, ale jak kupują samoloty w Europie i USA to wtedy są cacy ?. Gdyby np. nie Emirates to taki A380 o wiele dłużej jeśli w ogóle dochodziłby do progu rentowności.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama