Nie można kupić biletów z Radomia do Rygi

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
07 czerwca 2015 20:28
33 komentarzy
Od dziś (7.6) rana w systemie linii airBaltic nie można kupić biletów na połączenie między Radomiem a Rygą - alarmują nasi czytelnicy. Lotnisko zapewnia, że to tylko problemy techniczne, linia lotnicza nie odpowiada na nasze pytania, a bilety na inne trasy można rezerwować bez problemu.
Reklama

Połączenie z Rygi do Radomia airBaltic oficjalnie zapowiedział w maju. Ma ono wystartować we wrześniu br. - będzie to pierwsza trasa obsługiwana z lotniska w Radomiu.

Dziś rano z systemu rezerwacyjnego łotewskiej linii zniknęła jednak możliwość zakupu biletów. Po wybraniu trasy pojawia się komunikat o niemożliwości wyświetlenia lotów i taryf z uwagi na niedostępność systemu rezerwacyjnego. Komunikat odsyła zainteresowanych do call centre linii - nie udało nam się jednak potwierdzić, czy bilety można zarezerwować telefonicznie, gdyż dzwoniliśmy już po godzinach pracy infolinii.

Wszystkie inne połączenia airBaltic można jednak rezerwować bez przeszkód na stronie internetowej przewoźnika.

Przedstawiciele portu lotniczego odpowiedzieli naszemu redaktorowi na Twitterze, że brak możliwości rezerwacji wynika z problemów technicznych z systemem rezerwacyjnym.
Próbowaliśmy potwierdzić tę informację w zarządzie airBaltic, ale przewoźnik na razie nie odpowiedział na nasze zapytanie przesłane e-mailem.

Warto przypomnieć, że również podczas ogłoszenia połączenia z Rygi do Radomia przewoźnik potwierdził tę informację dopiero po jakimś czasie od przekazania informacji przez port lotniczy.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_112c2 2015-06-08 18:16   
gość_112c2 - Profil gość_112c2
Bilety wrocily do systemu.
gość_7cfcf 2015-06-08 17:45   
gość_7cfcf - Profil gość_7cfcf
Już można rezerwować znowu - po co było siać panikę i dorabiać do tego głupkowate teorie?
gość_d1c1a 2015-06-08 16:54   
gość_d1c1a - Profil gość_d1c1a
Cienko widzę te połączenie ale powodzonka
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama