Chopin: Dwa nowe salony Executive Lounge

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
5 czerwca 2015 18:55
2 komentarze
Na Lotnisku Chopina uruchomione zostały dwa nowe salony Executive Lounge. Zostały one zaprojektowane i wyposażone z myślą o jak najwyższym komforcie pasażerów. Zapewniają relaks przed podróżą w przyjaznym, przytulnym otoczeniu, jak również doskonałe warunki do pracy.
Reklama
Nazwy nowych salonów Executive Lounge: Fantazja i Preludium – podobnie, jak trzech dotychczas działających Ballada, Polonez, Bolero – nawiązują do utworów skomponowanych przez Fryderyka Chopina, patrona warszawskiego portu. Wszystkie należą do klasy Premium i łączy je ekskluzywna aranżacja wnętrz i dyskretna elegancja.

//www.pasazer.com/img/images/normal/MSC_5347.jpg
Salon Preludium ma powierzchnię ponad 500 m.kw i może korzystać z niego równocześnie nawet 90 osób. Salon znajduje się na poziomie 0, w pobliżu wyjść 33-35. Wystrój wnętrza nawiązuje do walorów naturalnych Polski. Salon dostępny jest w godz. 6.00-22.00.

//www.pasazer.com/img/images/normal/MSC_5175.jpg
Mogą z niego korzystać pasażerowie klasy biznes, a także posiadacze srebrnych, złotych kart i wyższych programów lojalnościowych linii zrzeszonych w sojuszach One World, Sky Team i niezrzeszonych. W salonie znajduje się specjalne pomieszczenie opieki nad dzieckiem wyposażone w przewijak, umywalkę i wygodny fotel.

//www.pasazer.com/img/images/normal/MSC_5422.jpg
Salon Fantazja jest nieznacznie mniejszy od Preludium – ma powierzchnię 470 m.kw. i 75 miejsc siedzących. Dostępny jest w godz. 5.00-23.00 na poziomie +1 (odloty), w okolicy wyjść 36-37. Korzystać z niego mogą pasażerowie klasy biznes lub posiadacze złotych i wyższych kart programów typu frequent flyer linii zrzeszonych w sojuszach One World, Sky Team i niezrzeszonych. W salonie Fantazja znajduje się nowoczesna część wypoczynkowa, jak również elegancka strefa do pracy z dostępem do internetu.

//www.pasazer.com/img/images/normal/MSC_5409.jpg
W obydwu salonach do dyspozycji podróżnych dostępne są m.in. różnorodne przekąski, zimne i ciepłe napoje, aktualna prasa, a także książki i dostęp do Internetu.

Dogodne położenie wszystkich salonów sprawia, że bez przeszkód mogą z nich korzystać pasażerowie podróżujący do krajów stref Schengen, jak również Non-Schengen.

Już niebawem Redakcja Pasazer.com przyjrzy się z bliska i zrecenzuje obydwa nowe saloniki.

Fot. Lotniska Chopina
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

mietek 2015-06-10 13:20   
mietek - Profil mietek
Czyli co? Oba dla Sky Team, One World i pozostałych, a Ci M&M z byznesu nie wejdą:( Szkoda:(
gość_64cf4 2015-06-05 21:20   
gość_64cf4 - Profil gość_64cf4
Ani słowa w artykule o gastronomii.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy