×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Najlepszy miesiąc w historii Modlina


W maju na lotnisku w Modlinie odprawiono 243,8 tys. pasażerów. To najlepszy miesiąc w historii tego lotniska i trzeci z rzędu, w którym Modlin poprawia swój rekord. Wzrost w ujęciu rocznym wyniósł 59 proc.Liczba pasażerów według miesięcy
W ruchu krajowym podróżowało 30,6 tys. pasażerów (244 operacje lotnicze), a w ruchu międzynarodowym - 213,2 tys. osób (1272 operacji). 

Dodatkowo w tym czasie z lotniska skorzystało ponad 1 tys. pasażerów lotnictwa ogólnego (GA). Szczególnie duży ruch małych samolotów dało się zaobserwować podczas finału Ligi Europy. W dniach 27-28 maja do portu przybyło 880 pasażerów GA.

-->-->

W czasie pierwszych pięciu miesięcy 2015 r. z lotniska skorzystało już prawie milion pasażerów. Od początku działania (lipiec 2012 r.) port przyjął prawie 4 mln pasażerów.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_e108a - Profil
gość_e108a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie