Wizz Air czasowo zawiesza operacje z Krajowej

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
01 czerwca 2015 07:39
W związku z pracami remontowymi drogi startowej w rumuńskiej Krajowej, linie Wizz Air zdecydowały się zawiesić swoje operacje z lotniska w tym mieście. Loty mają zostać wznowione jeszcze przed końcem bieżącego roku.
Reklama

W Krajowej przewoźnik ma zbazowany jeden samolot typu airbus A320. Obsługuje on 6 kierunków: Barcelona-El Prat (BCN), Mediolan-Bergamo, Bolonia, Dortmund, Londyn-Luton (LTN) oraz Rzym-Fiumiciono (FCO). Wszystkie te trasy będą obsługiwane do 1 czerwca br.

- Czasowe zawieszenie operacji ułatwi portowi remont drogi startowej. Dzięki temu być może uda się zakończyć go szybciej. Jesteśmy zadowoleni, że możemy wspierać nasze partnerskie lotnisko w pracach renowacyjnych, które bezpośrednio wpływają na jakość świadczonych przez nie usług. Nie możemy się także doczekać powrotu do Krajowej - mówi Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Samolot wraz z załogami zostanie w tym okresie przeniesiony do innej bazy przewoźnika.

Wizz Air jest jedyną linią, która oferuje regularne loty z lotniska w Krajowej. Z portu tego dostępnych jest prócz tego kilka połączeń czarterowych. Nie wiadomo jednak jakie będą decyzje linii, które na nich operują.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama