Autobusowa konkurencja pomiędzy lotniskami

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
25 maja 2015 21:16
2 komentarze
Przegląd prasy:
Coraz częściej obecny w Polsce, mechanizm przewozów autokarowych wskazuje na aktywne działania takich firmy jak Modlin Bus. Przewoźnik ten od niedawna uruchomił nową trasę i zaczęła dowozić pasażerów z Bydgoszczy na lotnisko Modlin - czytamy na rynekinfrastruktury.pl.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

misiok 2015-05-26 21:47   
misiok - Profil misiok
Może dlatego, że nikt nie wpadł w Łodzi na taki pomysł. Jak widać, zarządzający Modlinem chcą, aby ich lotnisko było dochodowe i zapchane pasażerami "po dach" i robią wszystko w tym kierunku. :)
banan86 2015-05-26 09:11   
banan86 - Profil banan86
Pytanie brzmi dlaczego Łódź tego nie zrobiła kiedy jeszcze mogła przed uruchomieniem Modlina?

Trzeba było uruchomić bezpłatny autobus z Warszawy na lotnisko "Warszawa-Łódź" (tak, dokładnie z taką nazwą!) na koszt urzędu miasta, co i tak byłoby tańsze niż obecne utrzymywanie pół-pustego terminala.

A teraz już po ptokach....
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama