Star Alliance wprowadza Gold Track

Marek Stus - Profil Marek Stus
21 maja 2015 16:31
Sojusz Star Alliance planuje ujednolicenie usług premium dla pasażerów statusowych i wprowadzenie szybkich przejść premium na lotniskach obsługiwanych przez nalezace do niego linie.
Reklama

Z nowej usługi Gold Track będą mogli skorzystać podróżni posiadający status Star Alliance Gold bez względu na klasę podróży oraz pasażerowie klas biznes i pierwszej korzystający z rejsów sojuszowych przewoźników.

Udogodnienia Gold Track będą dotyczyły priorytetowego korzystania z bramek kontroli bezpieczeństwa oraz paszportowej. Dzięki temu pasażerowie będą mogli priorytetowo przejść przez wszystkie procedury przed odlotem: od odprawy przy wydzielonych stanowiskach, przez obowiązkowe kontrole aż do szybkiego wejścia na pokład samolotu.

Wprowadzenie Gold Track ujednolici zasady korzystania z przwilejów statusowych obowiązujące obecnie na poszczególnych lotniskach obsługujących linie z sojuszu Star Alliance. Nowa usługa będzie pojawiała się stopniowo w wybranych portach lotniczych. W pierwszej kolejności będzie dostępna w Atenach, Bogocie, Bostonie, Brukseli, Chicago, Cleveland, Denver, Frankfurcie nad Menem, Houston, Istambule, Lizbonie, Ljublianie, Londynie-Heathrow, Los Angeles, Nowym Jorku-JFK, Newark, Porto, Seattle, Tokio-Narita, Waszyngtonie-Dulles i Zurichu. Liczba lotnisk udostępniających Gold Track będzie w przyszlości rosła.

Podobne udogodnienia oferuje pasażerom od kilku lat sojusz Sky Team pod nazwą Sky Priority.

Fot. Star Alliance
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama