Promocja Wizz Air: Drugi bilet gratis

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
19 maja 2015 00:29
Linie lotnicze Wizz Air przygotowały specjalną ofertę urodzinową - co drugi bilet kupiony 19 maja otrzymamy gratis (po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej).
Reklama

Promocja obowiązuje tylko 19 maja od godz. 00:00 do 24:00 czasu środkowoeuropejskiego w przypadku zakupu co najmniej dwóch lub więcej miejsc, w tym samym czasie i w ramach tej samej rezerwacji, na ten sam lot obsługiwany przez Wizz Air Hungary.

Jedna rezerwacja może obejmować nie więcej niż sześciu pasażerów. Co drugi zakupiony bilet będzie bezpłatny, nie więcej niż trzy bezpłatne miejsca na jedną rezerwację. Terminy "gratis" oraz "bezpłatny" oznaczają, iż nie będzie pobierana opłata za przelot - w tym podatki, opłaty obowiązkowe, mały bagaż podręczny (maksymalne wymiary: 42 x 32 x 25 cm), ale wyłączając opłatę manipulacyjną za bezpłatny bilet.

Opłata manipulacyjna w wysokości 35 PLN będzie naliczana za każdy bezpłatny bilet. Duży bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany są dodatkowo płatne. Żadne inne dodatkowe usługi nie są objęte promocją i muszą zostać opłacone, nawet jeśli dotyczą bezpłatnego biletu. Zakupione bilety muszą być użyte razem i nie mogą być anulowane oddzielnie. Rezerwacje powyżej sześciu pasażerów są wyłączone z promocji. Liczba miejsc dostępnych w konkretnej cenie jest ograniczona.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama