CSA rezygnuje z tras ze Stuttgartu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
15 maja 2015 09:18
20 komentarzy
Linie CSA Czech Airlines rezygnują z ogłoszonych w lutym br. tras z i do Stuttgartu. Wszystkie połączenia z tego niemieckiego miasta miały być obsługiwane w oparciu o samoloty typu ATR-42. Ich inauguracja planowana była na 26 maja br.
Reklama

Z systemu rezerwacyjnego linii zniknęły wszystkie połączenia, które planowane były ze stolicy Badenii-Wirtembergii. Przewoźnik miał stąd latać do Bolonii, Marsylii oraz Genewy. Nie ma także możliwości zakupu biletów na loty do Stuttgartu z Pragi.

Trasa do Marsylii miała być obsługiwana cztery razy w tygodniu z międzylądowaniem w Genewie. CSA miało także prawa przewozowe między Szwajcarią a Francją. Z kolei do Włoch planowano trzy rejsy w tygodniu.

Czeska linia między Pragą a niemieckim miastem zamierzała oferować przeloty we wtorki, czwartki oraz niedziele. Powroty miały się z kolei odbywać we środy, piątki i niedziele.

Połączenia ze Stuttgartu były jednymi z 25 nowych tras, jakie CSA ogłosiły w lutym br.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
usuniety 2015-05-22 21:17   
usuniety - Profil usuniety
A tymczasem inauguracja lotów do poznania i gdańska znowu przesunięta. Na połowę czerwca
gość_d666c 2015-05-18 12:13   
gość_d666c - Profil gość_d666c
Rzeczywiście, CSA bawi się festiwalem tras jak kiedyś śp. eurolot. Szuka, rzuca się, ogłasza, zamyka, czarno to widzę, oj, czarno. Linia nie ma pomysłu na siebie, Londyn przejął im BA i easyjet, Lufthansa całe Niemcy, LOT z aż 5 lotami dziennie (!) na wypełnionych po brzegi Embraerach zabiera im całą wschodnią Europę, oj, czarno to widzę...
gość_f3a10 2015-05-16 15:38   
gość_f3a10 - Profil gość_f3a10
Wiekszosc z ogloszonych przed paroma tygodniami polaczen CSA to jakies dziwolagi obslugiwane 2-4x w tygodniu na kompletnie nonsensownych trasach i o dziwnych porach. Kto bedzie chcial leciec ATRem z PRG do MRS z dwoma miedzyladowaniami w STR i GVA? A kto ma ochote na nocy rejs z PRG przez Koszyce (KSC) do KBP? KOlejne polaczenie z super racjonalnych to ATR na trasie PRG-BLL-OSL, jak i z krajowego podworka rejs w srodku dnia PRG-POZ-GDN. Kiedy je tylko ogloszono zastanawialem sie, ile z nich ruszy, a ile polata dluzej niz rok. Mam wrazenie, ze bardzo niewiele.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama