×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Krakowa i Wrocławia na Kanary


Z Krakowa i Wrocławia polecimy na Wyspy Kanaryjskie. Połączenia zostaną uruchomione w sezonie zimowym przez linie lotnicze Ryanair.Rejsy tanich linii lotniczych Ryanair z Wrocławia na Teneryfę wystartują 4 listopada br. i będą realizowane raz w tygodniu w środy. Loty z Krakowa na Teneryfę uruchomione zostaną zaś 6 listopada, na Gran Canarię 8 listopada. Loty odbywać się będą odpowiednio; we wtorek i czwartek, oraz poniedziałek i piątek.
- Teneryfa jest od dłuższego czasu popularnym kierunkiem wśród naszych pasażerów. Do tej pory oferowana wyłącznie w siatce lotów czarterowych, teraz również dostępna jako kierunek niskokosztowy. Zdecydowanie skorzystają na tym pasażerowie, którzy wolą organizować wypoczynek na własną rękę – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław. – Ryanair uważnie przygląda się potrzebom pasażerów wrocławskiego portu i zaskakuje kolejnymi kierunkami. Dba również o rozwój połączeń do miejsc typowo wakacyjnych.
gość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie