Amerykanie znów latają na Kubę

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
6 maja 2015 22:05
2 komentarze
Przegląd prasy:
Pierwsze amerykańskie linie lotnicze, które będą obsługiwać codzienne połączenia z Kubą to JetBlue Airways. Przewoźnik informuje, że już niedługo utworzy połączenie z Nowego Jorku na wyspę - donosi rzeczpospolita.pl.
Reklama
Powyższy materiał pochodzi z "Rzeczpospolita", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

BA850 2015-05-10 12:01   
BA850 - Profil BA850
Znów? połączenia czarterowe były dostępne od zawsze i wszystkie największe amerykańskie linie lotnicze je obsługiwały i obsługują (np. American Airlines). Ostatnie rozluźnienie przepisów pozwoli większej liczbie osób podróżować na Kubę i stąd więcej lotów się pojawia, ale nadal Amerykanom nie wolno latać na Kubę turystycznie.
zobacz link
marqoos_pl 2015-05-07 20:05   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Biedna Kuba! Ostatnia szansa na zobaczenie Kuby taką, jaką była przez ostatnie 50 lat. Wkrótce to będzie tylko historia (niezbyt szczęśliwa, więc dla mieszkańców dobrze, że się to wszystko zmienia).
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy