×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair: Nowa taryfa bez bagażu


Taryfa typu Light, zawierająca jedynie bagaż podręczny, pojawiła się dziś (5.5) w ofercie Finnaira na trasach po Europie oraz na Bliski Wschód, z wyłączeniem lotów do Rosji.


Nowa taryfa Light to najtańsza opcja spośród wszystkich taryf linii Finnair. Ceny wszystkich innych biletów w dalszym ciągu zawierają możliwość przewozu bagażu rejestrowanego.

- Odkąd w marcu tego roku wprowadziliśmy taryfę Light w ramach lotów krajowych oraz lotów do krajów skandynawskich i bałtyckich, obserwujemy pozytywne reakcje klientów podróżujących w celach biznesowych na krótkich dystansach, którzy często biorą ze sobą tylko bagaż podręczny. Rozszerzamy tę ofertę na kolejne rynki i mamy nadzieję, że wszystkie grupy podróżnych znajdą w puli biletów Finnaira opcję dopasowaną do swoich potrzeb - powiedział Tomi Hänninen, wiceprezes Finnaira ds. zarządzania zyskiem i strategiami cenowymi.

Członkowie programów Finnair Plus Platinum, Gold oraz Silver i uczestnicy równorzędnych programów lojalnościowych w ramach sojuszu oneworld, ze statusem Emerald lub Sapphire, mogą zabrać na pokład dodatkowo jedną sztukę bagażu rejestrowanego ponad ilość dozwoloną w typie biletu, z którym podróżują. Jeśli zatem korzystają z biletu typu Light, mogą odprawić jedną sztukę bagażu bez dodatkowych opłat.

W razie potrzeby za bagaż rejestrowany można zapłacić przez Internet, u agenta lub na lotnisku. Opłata za dodatkowy bagaż wniesiona wcześniej, jest znacznie niższa (15 euro / ok. 60 zł) niż opłata pobrana na lotnisku (30 euro / ok. 120 zł).

Bilety typu Light nie są dostępne na lotach międzykontynentalnych. Więcej informacji o biletach typu Light można znaleźć na stronie fińskiego przewoźnika.


Reklama


Booking.com
gość_7b68a - Profil
gość_7b68a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie