×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowości na Pasazer.com. Blogi, zdjęcia, statystyki lotów!


Pasazer.com wprowadza nowe możliwości dla zarejestrowanych użytkowników. Każdy czytelnik posiadający konto na portalu może tworzyć własny blog, dzielić się zdjęciami z podróży oraz wystawiać recenzje. Rozszerzyliśmy także katalog funkcji kalendarza lotów.


Pasazer.com udostępnia zupełnie nowe profile zarejestrowanych użytkowników, które pozwolą jeszcze ciekawiej spędzać czas na naszej stronie. 

- Siłą Pasazer.com, największego w Polsce medium lotniczo-podróżniczego, zawsze były nie tylko informacje i analizy, ale przede wszystkim użytkownicy. Często to od nich dowiadujemy się o nowych połączeniach czy innych wydarzeniach z branży, a dyskusje na forum nierzadko są bardzo ciekawe. Dlatego postanowiliśmy zwiększyć możliwości wypowiadania się przez naszych użytkowników. Liczymy, że dzięki temu ilość i poziom informacji, reportaży i recenzji na Pasazer.com znacznie wzrośnie - tłumaczy Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.

Każdy zarejestrowany użytkownik Pasazer.com zyskuje od dziś możliwość tworzenia własnego bloga w portalu. Liczymy, że zechcecie podzielić się z nami i z 250 tys. czytelników portalu swoimi historiami z podróży i lotów. Nie ograniczamy was w tematach i sposobie pisania, choć oczywiście zależy nam przede wszystkim na takich tekstach, które zainteresują czytelników Pasazer.com.


Liczymy też na wasze krytyczne spojrzenie na odwiedzane hotele czy atrakcje turystyczne, które w formie blogów możecie recenzować. Mamy nadzieję, że tworzone przez was treści pomogą innym czytelnikom w planowaniu podróży. Chcemy, by na podstawie blogów powstała baza wiedzy Pasazer.com, która stanie się głównym źródłem praktycznej i zaufanej wiedzy o podróżowaniu.

Blogi nie będą moderowane przez redaktorów Pasazer.com. Każdy użytkownik otrzyma własny adres internetowy w domenie pasazer.com (pasazer.com/profil/nazwaużytkownika). Ciekawe wpisy będziemy promować poprzez media społecznościowe: Facebooka (strony Pasazer.com oraz Pasażer Podróże), Twittera i Instagrama, a te najlepsze opublikujemy również na stronie głównej Pasazer.com i Pasażer Podróże. 


Użytkownicy Pasazer.com mają od teraz także możliwość dzielenia się zdjęciami. Mogą to być niezależne fotorelacje, a być może zdjęcia będą ilustrowały wpisy na blogach - sami jesteśmy ciekawi, jak będziecie wykorzystywać tę funkcję. 

Kolejną nowością są znacznie rozbudowane statystyki kalendarza lotów. Wielu z was korzysta z możliwości rejestrowania swoich podróży samolotowych na Pasazer.com.Teraz za pomocą odpowiedniej zakładki w profilu użytkownika dowiecie się szybko m.in. ile kilometrów przelecieliście, iloma liniami podróżowaliście, który z waszych lotów był najdłuższy, ile kilometrów w danym roku przelecieliście czy jakiego dnia tygodnia najczęściej latacie. 


- Kalendarz lotów to jedna z najpopularniejszych funkcji Pasazer.com. Jesteśmy pewni, że teraz rejestrowanie własnych podróży będzie jeszcze ciekawsze - mówi Cybulak. 

Ze wszystkich nowych funkcji Pasazer.com mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Wystarczy po zalogowaniu wejść na stronę startową własnego profilu (za pomocą menu w prawym górnej rogu strony), a następnie poprzez odpowiednie zakładki przejść na "blog", "zdjęcia", "kalendarz lotów" lub "statystyki lotów".

Oprócz wspomnianych nowości w profilach znajdziecie także chronologiczną oś czasu każdego użytkownika, jego znajomych, odwiedzających czy tematy dyskusji w których bierze udział.

Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu w Pasazer.com.


gość_440a4 - Profil
gość_440a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie