Nowości na Pasazer.com. Blogi, zdjęcia, statystyki lotów!

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
03 maja 2015 23:38
9 komentarzy
Pasazer.com wprowadza nowe możliwości dla zarejestrowanych użytkowników. Każdy czytelnik posiadający konto na portalu może tworzyć własny blog, dzielić się zdjęciami z podróży oraz wystawiać recenzje. Rozszerzyliśmy także katalog funkcji kalendarza lotów.
Reklama

Pasazer.com udostępnia zupełnie nowe profile zarejestrowanych użytkowników, które pozwolą jeszcze ciekawiej spędzać czas na naszej stronie.

- Siłą Pasazer.com, największego w Polsce medium lotniczo-podróżniczego, zawsze były nie tylko informacje i analizy, ale przede wszystkim użytkownicy. Często to od nich dowiadujemy się o nowych połączeniach czy innych wydarzeniach z branży, a dyskusje na forum nierzadko są bardzo ciekawe. Dlatego postanowiliśmy zwiększyć możliwości wypowiadania się przez naszych użytkowników. Liczymy, że dzięki temu ilość i poziom informacji, reportaży i recenzji na Pasazer.com znacznie wzrośnie - tłumaczy Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.

Każdy zarejestrowany użytkownik Pasazer.com zyskuje od dziś możliwość tworzenia własnego bloga w portalu. Liczymy, że zechcecie podzielić się z nami i z 250 tys. czytelników portalu swoimi historiami z podróży i lotów. Nie ograniczamy was w tematach i sposobie pisania, choć oczywiście zależy nam przede wszystkim na takich tekstach, które zainteresują czytelników Pasazer.com.


Liczymy też na wasze krytyczne spojrzenie na odwiedzane hotele czy atrakcje turystyczne, które w formie blogów możecie recenzować. Mamy nadzieję, że tworzone przez was treści pomogą innym czytelnikom w planowaniu podróży. Chcemy, by na podstawie blogów powstała baza wiedzy Pasazer.com, która stanie się głównym źródłem praktycznej i zaufanej wiedzy o podróżowaniu.

Blogi nie będą moderowane przez redaktorów Pasazer.com. Każdy użytkownik otrzyma własny adres internetowy w domenie pasazer.com (pasazer.com/profil/nazwaużytkownika). Ciekawe wpisy będziemy promować poprzez media społecznościowe: Facebooka (strony Pasazer.com oraz Pasażer Podróże), Twittera i Instagrama, a te najlepsze opublikujemy również na stronie głównej Pasazer.com i Pasażer Podróże.


Użytkownicy Pasazer.com mają od teraz także możliwość dzielenia się zdjęciami. Mogą to być niezależne fotorelacje, a być może zdjęcia będą ilustrowały wpisy na blogach - sami jesteśmy ciekawi, jak będziecie wykorzystywać tę funkcję.

Kolejną nowością są znacznie rozbudowane statystyki kalendarza lotów. Wielu z was korzysta z możliwości rejestrowania swoich podróży samolotowych na Pasazer.com.Teraz za pomocą odpowiedniej zakładki w profilu użytkownika dowiecie się szybko m.in. ile kilometrów przelecieliście, iloma liniami podróżowaliście, który z waszych lotów był najdłuższy, ile kilometrów w danym roku przelecieliście czy jakiego dnia tygodnia najczęściej latacie.


- Kalendarz lotów to jedna z najpopularniejszych funkcji Pasazer.com. Jesteśmy pewni, że teraz rejestrowanie własnych podróży będzie jeszcze ciekawsze - mówi Cybulak.

Ze wszystkich nowych funkcji Pasazer.com mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Wystarczy po zalogowaniu wejść na stronę startową własnego profilu (za pomocą menu w prawym górnej rogu strony), a następnie poprzez odpowiednie zakładki przejść na "blog", "zdjęcia", "kalendarz lotów" lub "statystyki lotów".

Oprócz wspomnianych nowości w profilach znajdziecie także chronologiczną oś czasu każdego użytkownika, jego znajomych, odwiedzających czy tematy dyskusji w których bierze udział.

Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu w Pasazer.com.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
admin 2015-05-06 14:03   
admin - Profil admin
Taka możliwość przecież cały czas jest dostępna. zobacz link i kliknij w edycje (ikona ołówka)
aguirre 2015-05-05 22:27   
aguirre - Profil aguirre
Mam pytanie3 - czy jest - będzie możliwość edytowania lotu (np. dodanie nr rejsu czy typu samolotu) bez konieczności wykasowania lotu i wpisania go na nowo?
shorty 2015-05-04 17:39   
shorty - Profil shorty
Cos na wzór miles more. Od kiedy bedzie na go osobna zakładka?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama