Ponad 20 tys. osób w załogach Emirates

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
28 kwietnia 2015 10:28
6 komentarzy
W tym miesiącu liczba pracowników personelu pokładowego linii Emirates przekroczyła 20 tysięcy osób. Załoga pokładowa linii Emirates to mieszanka 135 narodowości, na którą składają się osoby mówiące łącznie w ponad 55 językach.
Reklama

W tym roku linie planują zatrudnić kolejne 5 tys. nowych członków załogi.

- Członkowie personelu pokładowego to najlepsi ambasadorzy naszej marki. Każdego dnia obsługują klientów 10 tysięcy metrów nad ziemią, a także na ważnych wystawach i wydarzeniach na całym świecie. Dbając o bezpieczeństwo pasażerów na pokładzie, ich samopoczucie oraz dobre wrażenia z podróży, oddają oni wartości Emirates. Jesteśmy dumni, że możemy świętować ten sukces w tak utalentowanym i zaangażowanym zespole - powiedział Terry Daly, wiceprezes działu Emirates ds. serwisu.

Linie Emirates otwierają przed swoimi pracownikami szerokie perspektywy zawodowe w międzynarodowej firmie. Przewoźnik oferuje różnorodne możliwości rozwoju i awansu w hierarchii personelu pokładowego. Wielu pracowników zaczynając w klasie ekonomicznej zaledwie po 18 miesiącach pracuje już w klasie biznes, a niektórzy po około 5-6 latach zostają głównymi stewardami czy szefami personelu pokładowego.

Członkowie załogi Emirates często posiadają doświadczenie zawodowe w innych profesjach, w związku z czym mają także możliwość przeniesienia się do innego działu w ramach struktur firmy.

Ponadto personel pokładowy przewoźnika otrzymuje pełny pakiet pracowniczy, na który składa się wiele darmowych świadczeń, takich jak zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, dojazd do pracy, ubezpieczenie, opieka lekarska i stomatologiczna oraz zniżki w centrach handlowych i rekreacyjnych w Dubaju. Dla wielu pracowników załogi Emirates ogromną zaletą są atrakcyjne ulgi na bilety dla rodzin, przyjaciół i dla nich samych, tym bardziej, że wciąż powiększana siatka połączeń linii umożliwia podróż do ponad 140 miast na sześciu kontynentach.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_ad867 2015-04-29 22:26   
gość_ad867 - Profil gość_ad867
@tomeks - Nie wiadomo. Mógł być Arabem, ale też mógł być Berberem - stanowią jakieś 30% ludności Algierii.
tomeks 2015-04-29 09:29   
tomeks - Profil tomeks
Spotkałem Algierczyka jako CC w Emirates. Kwalifikuje się? Ale najbardziej zaskoczyła mnie Japonka.
marqoos_pl 2015-04-29 09:08   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Taaaa, bo na całe 1-2 loty, które pewno odbyliście akurat się nikt nie trafił...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama