LOT: Ponad 25 proc. biletów przez internet

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
23 kwietnia 2015 07:52
7 komentarzy
LOT sprzedał w pierwszym kwartale tego roku 27 proc. biletów przez internet. To o 5 pkt proc. więcej niż rok temu.
Reklama

- LOT stale inwestuje w mobilne kanały sprzedaży, by miały jak najwięcej przydatnych funkcji i były jak najbardziej przyjazne dla użytkowników. Praktycznie każdego miesiąca uruchamiamy nowe funkcjonalności i udoskonalamy obecne. Ostatnio daliśmy pasażerom możliwość samodzielnego zarządzania swoją rezerwacją. Mogą nie tylko ją zobaczyć, ale także bez pośrednictwa agenta zmienić rejsy czy dokupić jedną z dziesiątek usług dodatkowych - mówi Marek Jiri, dyrektor sprzedaży i dystrybucji LOT-u. Dodaje: - Nasi pasażerowie coraz częściej chcą swoją podróż zaplanować sami, od A do Z wybierając produkty i usługi najbardziej dostosowane do ich potrzeb.

Wśród nowości wprowadzonych na lot.com i w aplikacji mobilnej jest nowy, sprawniejszy i bardziej przyjazny system check-in. Dzięki niemu pasażerowie mogą się odprawić bez konieczności wychodzenia z domu czy z biura a następnie wydrukować swoją kartę pokładową lub zachować ją w telefonie czy tablecie w postaci mobilnej karty pokładowej. Odprawa online jest już możliwa dla większości lotnisk, z których lata LOT.

Lot.com to też niezmiennie miejsce z gwarancją najniższej ceny zakupu biletu i usług dodatkowych, na lot.com nie ma opłaty transakcyjnej czy za płatność kartą kredytową. Strona internetowa i aplikacja mobilna umożliwia też zakup dowolnego produktu czy usługi dodatkowej, między innymi Mojego Menu Premium, Mojego Dodatkowego Bagażu, Taxi&Fly czy Mojego Ulubionego Miejsca.

Wkrótce do tych funkcji i udoskonaleń dołączą kolejne.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
Tagi
lot pll lot

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_974ae 2015-04-26 00:37   
gość_974ae - Profil gość_974ae
Jiri Marek to debil. Zruionowal Malev - a potem koreanscy wlasciciele Czecha go wywalili. Wieksza ilosc sprzedazy osiagnal tylko przez obnizenie cen ponizej kosztow. Takie bledy popelnial takze w Malevie i u Czecha.
gość_523c8 2015-04-23 18:27   
gość_523c8 - Profil gość_523c8
ja jeżdzę samochodem, to taniej niż LOT.
malin 2015-04-23 16:07   
malin - Profil malin
Dużo ludzi służbowo bukuje przez pośredników, wtedy się pewnie to nie liczy jako sprzedaż przez lot.com
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama