×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Na lotnisko w Bydgoszczy autobusem z Torunia


Już od końca marca na lotnisko w Bydgoszczy podróżni mogą dojechać bezpośrednio autobusem z Torunia. Jego rozkład został skomunikowany z samolotem Lufthansy do Frankfurtu. Dla pasażerów tych rejsów przejazd jest darmowy.Wobec powiązania połączenia autokarowego z lotniczym, przejazdy między Toruniem a Bydgoszczą odbywają się cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Autobus rozpoczyna swój kurs na pętli "Rubinkowo II" o godz. 11:00 i zatrzymuje się na przystankach: Rubinkowo Centrum, Świętopełka, Odrodzenia, Kraszewskiego i Reja. W kujawsko-pomorskim porcie lotniczym zjawia się o 12:10. W drogę powrotną wyrusza o 13:10 (w niedziele o 12:55). W przypadku opóźnienie samolotu z Frankfurtu - zagwarantowane jest skomunikowanie, dlatego autobus poczeka na wszystkich pasażerów.

- Cieszymy się, że władze Torunia uruchomiły takie bezpośrednie połączenie autobusowe. To świetnie rozwiązanie znane z porów lotniczych na całym świecie. Regularne autobusy będą atrakcyjną alternatywą dla dojazdu na lotnisko własnym samochodem i pozostawiania go na parkingu długoterminowym, czy też kosztownej podróży taksówką - komentuje Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego w Bydgoszczy.

Przejazd dla wszystkich pasażerów posiadających bilety na połączenie Lufthansy jest darmowy. Bilety dla pozostałych podróżnych kosztują: 14 zł (w obie strony) lub 8 zł (w jedną stronę). Na przejazd przysługują także 50-proc. ulgi.gość_386a2 - Profil
gość_386a2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie