Ryanair obsłużył 3 mln pasażerów w Modlinie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
10 kwietnia 2015 07:47
12 komentarzy
Ryanair świętował wczoraj (9.4) przewiezienie 3 mln pasażerów z i do lotniska w Modlinie. Przewoźnik opublikował już także rozkład lotów na sezon zimowy z tego lotniska i - jak zawsze - udostępnił przy tej okazji pulę promocyjnych biletów.
Reklama

Trzymilionowym pasażerem Ryanaira w Modlinie została Iwona Zawadzka, która leciała do Dublina. Dostała ona voucher na lot w dwie strony od Ryanaira oraz torbę upominków firmowych od lotniska.

- Chcielibyśmy bardzo pogratulować lotnisku Warszawa-Modlin, ponieważ właśnie został tu odprawiony trzymilionowy pasażer linii Ryanair. Mam również przyjemność ogłosić uruchomienie siatki połączeń na zimę z pięcioma nowymi trasami do Kolonii, Kopenhagi, Aten, Lizbony i Alicante oraz zwiększoną częstotliwością lotów do Londynu, Rzymu i Madrytu - powiedziała Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanaira.

Trasy do Kopenhagi, Aten, Lizbony i Alicante są obsługiwane w sezonie letnim, ale nie było ich w siatce połączeń tej zimy.
Na trzech z nich zostanie utrzymana letnia częstotliwość lotów (codzienne loty do Kopenhagi i Aten, dwa razy w tygodniu do Lizbony). Na trasie do Alicante częstotliwość zostanie zmniejszona z trzech lotów tygodniowo w sezonie letnim do dwóch w zimowym. Połączenie do Kolonii zostało już wcześniej zapowiedziane jako nowość w sezonie zimowym.

Częstotliwość lotów do Londynu-Stansted zostanie zwiększona zimą do czterech w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. W pozostałe dni pasażerowie będą mogli polecieć na tej trasie, podobnie jak obecnie, trzy razy dziennie. Do Rzymu-Ciampino Ryanair zaoferuje dodatkowy, drugi lot w poniedziałki i piątki. Z kolei do Madrytu utrzymane zostanie pięć połączeń tygodniowo - tyle samo co w sezonie letnim i więcej niż ubiegłej zimy.

- Aby uczcić dynamiczny rozwój lotniska Warszawa-Modlin ogłaszamy promocję na bilety z Modlina, które można kupić w bardzo niskich cenach, rozpoczynających się już od 19 zł, włączając podatki i opłaty, na podróż do i z Gdańska oraz Wrocławia w kwietniu i maju 2015 r. - dodaje Gaborec-McEvoy.

Promocja kończy się w poniedziałek, 13 kwietnia.

KOREKTA: Loty do Madrytu są wykonywane pięć razy tygodniowo, nie dziennie, jak omyłkowo napisaliśmy.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
infomodlin 2015-05-01 23:37   
infomodlin - Profil infomodlin
kapitalne wiadomości z WMI :-)
w kwietniu port obsłużył 232 331 pasażerów to rekordowy miesiąc w historii tego lotniska ‼
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość_e328b 2015-04-29 09:46   
gość_e328b - Profil gość_e328b
Spodziewam się trzeciej maszyny, może coś dodadzą, ale jeśli już to nie z krajówek- chociaż prędzej SZZ niż RZE. Promocje na bilety były.
gość_96877 2015-04-29 09:22   
gość_96877 - Profil gość_96877
c) nowe połączenia do Niemiec?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama