Wizz Air ma cztery lata!

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
19 maja 2008 15:20
125 komentarzy
Reklama

Dokładnie cztery lata temu 19 maja 2004 pierwszy różowo-fioletowy samolot taniej linii lotniczej Wizz Air wyruszył w swój pierwszy rozkładowy rejs z lotniska w Pyrzowicach. Do dziś przewiózł 12 milionów pasażerów.

- Wizz Air nieustannie zdobywa zaufanie milionów pasażerów podróżujących po Europie. Jestem dumny, że szybki rozwój firmy jest osiągany przy zachowaniu najwyższej jakości usług, czego dowodem jest nie tylko satysfakcja pasażerów, ale również liczne nagrody, jakie dostaliśmy w tym roku. Wizz Air osiągnął optymalną pozycję, aby w krótkim czasie stać się największą linią lotniczą w Środkowej i Wschodniej Europie - mówi József Váradi, prezes linii.

Podobnie jak w ubiegłych latach Wizz Air świętuje swoją rocznicę wraz z Portem Lotniczym Katowice witając pasażerów balonami oraz słodkim poczęstunkiem na lotnisku.

Paweł Cybulak

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
aynis 2008-05-24 13:37   
aynis - Profil aynis
disorder: taką informację podali... Nie wiadomo, czy to prawdziwa przyczyna czy może coś zupełnie innego...
disorder 2008-05-24 13:20   
disorder - Profil disorder
Hamburg: Pewnie popsuło się coś innego i podali ludowi byle jaką informację. Albo popsuł się cały system pomp i po prostu rzeczywiście żadna toaleta nie działała. Co mi się wydaje podejrzane. Chyba, że ktoś wrzucił pieluszkę do toalety, hihihi ;))))
hamburg 2008-05-24 13:18   
hamburg - Profil hamburg
disorder: Wiec bankrutuja? ;-)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama