6 proc. wzrostu w Łodzi

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
09 kwietnia 2015 10:46
26 komentarzy
W marcu Port Lotniczy Łódź odprawił 16,0 tys. pasażerów. To o niecały tysiąc osób, czyli o 6 proc. więcej niż w marcu ubiegłego roku.
Reklama

Statystyki Łódź (LCJ)
W pierwszym kwartale br. z lotniska skorzystało 46,5 tys. pasażerów, tj. o 1,5 tys. więcej (3,4-proc. wzrost) niż w analogicznym okresie 2014 roku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mietek 2015-04-13 12:14   
mietek - Profil mietek
Panowie, to, że prezes LO wolałby aby ludzie z Łodzi śmigali do WAW jest jakby zrozumiała skoro LO nie lata do LCJ. Jak dla mnie likwidowanie LCJ to też nieporozumienie, bo to do niedawna było drugie miasto w Polsce pod względem liczby ludności. A co do tych przykładów nieprzychylnych artykułów "warszawskich dziennikarzy" to ciągle brakuje mi przykładu:) Swoja drogą ciekawe skąd pewność, że dziennikarz jest z Warszawy?:)
gucio 2015-04-11 00:49   
gucio - Profil gucio
i to wszystko o czym jest napisane poniżej i powyżej bardzo mnie cieszy, a drogi LOT powinien zająć się swoimi problemami, bo jeżeli taka ilość odwołanych połączeń jak ta w tym tygodniu stanie się standardem, to wróżę nieciekawą przyszłość. Szczególnie informacje o ACMI Small Planet sprawiają, że włos staje dęba na myśl o "naszej narodowej chlubie" o jej niegospodarności
prezesik 2015-04-10 22:34   
prezesik - Profil prezesik
@gość_82689 - ci, co korzystają z połączenia do AMS to nie są tylko Łodzianie i okolica. Zauważ, że AMS w umowie Code Share dostępny był do niedawna tylko z WAW, ostatnio KLM wszedł do KRK, więc tam też jest. Analogicznie do niedawna AMS był z Gdańska w wydaniu Eurolotu, ale umowy typu Interline czy Codeshare Eurolotowi nawet się nie śniły. Zatem jeśli ktoś chce skorzystać z ciekawych (i często dość specyficznych kierunków KLM z AMS) to będzie się musiał pofatygować do WAW/KRK/LCJ, bo nawet z FRA nie wszystko jest dostępne. Adria z LCJ ma umowę interline z KLM, co bardzo podnosi atrakcyjność tego połączenia.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama