Airbus A330-300 SAS-u na Google Street View

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
08 kwietnia 2015 11:54
Panoramiczne zdjęcia z wnętrza samolotu airbus A330-300 linii SAS można obejrzeć w serwisie Google Street View. Przewoźnik w ten sposób chce zaprezentować pasażerom zmieniony wystrój kabiny swojej floty długodystansowej.
Reklama

Pierwszy rejs A330-300 z nową kabiną odbył się w połowie lutego. Do końca tego roku cała flota 12 szerokokadłubowych airbusów (A330-300 i A340-300) otrzyma nowe wnętrza.

Teraz wszyscy internauci mogą obejrzeć nowe wnętrze ze wszystkimi szczegółami, nie wchodząc na pokład samolotu. Zdjęcia samolotu na Google Street View są dostępne poprzez stronę internetową przewoźnika.

Przewoźnik udostępnił zdjęcia wszystkich trzech klas na pokładzie: SAS Business, SAS Plus i SAS Go. W każdej z nich możemy przyjrzeć się zarówno fotelom i przestrzeni osobistej dla każdego pasażera, jak i ogólnemu układowi kabiny. Dostępne są również zdjęcia toalet oraz wejścia do samolotu. Panoramy fotograficzne są interaktywne. Dzięki dodatkowym oknom internauci mogą dowiedzieć się m.in. o produkcie przewoźnika oraz użytych na pokładzie materiałach.

Dla fanów lotnictwa rozczarowaniem na pewno będzie brak zdjęć z kokpitu oraz przestrzeni dla załogi.

- Nasza nowa kabina długodystansowa cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mediów i klientów z uwagi na design i funkcjonalność. Zawsze staramy się znajdować nowe, innowacyjne rozwiązania cyfrowe dla naszych klientów, więc jesteśmy bardzo dumni, że SAS jest pierwszą linią w Europie, która pozwala zwiedzić kabinę za pomocą Google Street View - podkreśla cytowany w komunikacie prasowym Stefan Hedelius, wiceprezes ds. marki i marketingu SAS-u.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama