Kierunek... Malezja i Brunei. Nowy cykl Pasażer Podróże

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
01 kwietnia 2015 23:15
Wrażenia z podróży po powrocie nigdy nie są już tak intensywne, jak podczas samego wyjazdu. Dlatego "Pasażer Podróże" uruchamia nowy cykl artykułów. "Kierunek..." to krótkie relacje z podróży pisane bezpośrednio z zagranicy. Na początek zaprosimy was do Malezji i Brunei.
Reklama
W pierwszej serii artykułów z cyklu "Kierunek..." reporter Pasazer.com, Mirosław Pachowicz, opisze dla naszych czytelników Malezję i Brunei.

Artykuły z tego cyklu będą krótkie, subiektywne i publikowane niemal "na żywo". Nasz reporter będzie starał się codziennie lub co kilka dni opisywać swoje przeżycia i odwiedzone miejsca. Chcemy, żebyście choćby wirtualnie mogli uczestniczyć w naszych podróżach do najciekawszych zakątków globu.

W "Kierunku... Malezja i Brunei" nasz reporter opisze m.in. Kuala Lumpur, Georgetown, Kota Kinabalu i Brunei.


Naszą wspólną podróż na łamach "Pasażera Podróże" rozpoczniemy już w świąteczny weekend i będziemy kontynuować aż do połowy kwietnia. Pierwszym przystankiem będzie stolica Malezji, a Brunei odwiedzimy pod koniec podróży.

Artykuły z cyklu "Kierunek..." będą krótkie, przyjemne i bogato ilustrowane. Nie chcemy was zanudzać treścią - poprzez ten cykl chcemy sprawić, byście poczuli się jak współtowarzysze naszej podróży i zapragnęli również pojechać w opisywane przez nas miejsca. Będzie subiektywnie i dynamicznie, a o miejscach, które nam się nie spodobały, poinformujemy równie szybko jak o tych zachwycających.

Cykl "Kierunek..." uzupełnia dwa inne cykle artykułów Pasażera Podróże. "Bliżej świata" to rozbudowane, szczegółowe i nasycone informacjami przewodniki, których celem jest zainspirowanie czytelników do podróży i przekazanie jak największej liczby ważnych detali. Materiały z cyklu "Bliżej świata" pokazują mniej znane oblicza popularnych miejsc, odkrywają zupełnie nowe kierunki i często są pisane przez zaproszonych do współpracy autorów spoza Pasazer.com, którzy mają duże doświadczenie w danym regionie.

Z kolei artykuły z cyklu "5 zdjęć z..." to krótkie prezentacje zdjęć z przyciągających turystów miejsc - w sam raz do obejrzenia podczas przerwy w pracy. Kto wie, może wtedy zainspirują was do urlopu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama