Bydgoszcz - Frankfurt bez oficjalnej inauguracji

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
27 marca 2015 08:12
36 komentarzy
Lufthansa rozpocznie loty z Bydgoszczy do Frankfurtu bez oficjalnej inauguracji. Ma to związek z katastrofą samolotu Germanwings, spółki-córki Lufthansy.
Reklama

Przewoźnik rozpocznie regularne loty na tej trasie już 29 marca.

- Ze względu na zaistniałe tragiczne wydarzenia zdecydowaliśmy o odwołaniu wszystkich uroczystości, które były zaplanowane dla uczczenia inauguracyjnego rejsu Lufthansy LH1382 z Frankfurtu do Bydgoszczy oraz LH1383 z Bydgoszczy do Frankfurtu w dniach 29 i 30 marca 2015 roku. Chociaż inauguracyjne rejsy odbędą się zgodnie z planem, w tych dniach nie będą miały miejsca żadne uroczystości. Dziękujemy za zrozumienie - poinformował Ofer Kisch, dyrektor regionalny Lufthansy an Europę Centralną.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_4fa29 2015-04-01 14:49   
gość_4fa29 - Profil gość_4fa29
Panowie i Panie.
Skad sie oplaca to sie dowiemy w 2021r kiedy nie bedzie mozna placic limiom lotniczym za reklamy. (7 letni okres ochronny od 2014r) Wtedy tak naprawde okaze sie ile portow jest w Polsce potrzebne. A tak hejtowana od dawna Bydgoszcz ma maly port, wiec taniej to bedzie utrzymac niz np takie kolosy jak Lodz, Rezszow czy Lublin.
gość_104d5 2015-04-01 06:54   
gość_104d5 - Profil gość_104d5
Po co mierzenie kto ma dłuższego? Po nic. Niektórzy uważają, że to ludzie z Lublina robią zamieszanie, a tymczasem tyle hejtu i nienawiści ile przez ostatnie lata (zarówno przed jak i po uruchomieniu) wylano na to lotnisku, to chyba w historii całego lotnictwa cywilnego nie wylano na nikogo ;) To po prostu taka reakcja obronna. Czytając wpisy na różnych forach to ludzie z Bydgoszczy zawsze w tym brylowali, mówili o tym jak to ich lotnisko jest w innej lidze, jak to wyrzucono pieniądze w błoto itd. I co się okazuje? Najbardziej porównywalne do lubelskiego lotniska w Bydgoszczy czy Rzeszowie płacą po kilka milionów złotych rocznie za sam fakt latania do nich Ryanaira. Lublin za 1,7 mln zł ma bazę. Kwestia potencjału? Pewnie nie. Raczej umiejętności negocjacyjnym i lepszej pozycji wyjściowej.

Początki w Lublinie były trudne i burzliwe, były wzloty i upadki, ale teraz w końcu uda się wyjść na prostą i ustabilizować działalność. Baza czołowego low costa na lotnisku, które działa dopiero trzeci rok to niewątpliwie ogromny sukces władz portu oraz miasta.
gość_d8c74 2015-04-01 06:14   
gość_d8c74 - Profil gość_d8c74
ile to już lig stworzyliście??? jak dla mnie to nawet Okecie jest trzecia.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama